Yükleniyor

Psk. Gülfem Babür

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Gülfem Babür, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Gülfem Babür kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Gülfem Babür için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Psk. Gülfem Babür, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Psk. Gülfem Babür

     Psk. Gülfem Babür, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Psk. Gülfem Babür için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Psk. Gülfem Babür Bilgiler

       Merhaba, Ben Uzman Psikolog Gülfem Babür,İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Aile Eğitimi ve Danışmanlığı yüksek lisans programını "Çocukların Kaygı Düzeyi ile Anne ve Babanın Kaygı Düzeyi Arasındaki İlişkinin İncelenmesi" konulu bitirme projesiyle tamamladım. Çocuk, Ergen ve Aile üzerine eğitim ve sertifikalara sahibim. Erken çocukluk dönemi gelişim takibi yapmakta, Otizm Spektrum Bozukluğu olan ve Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite bozukluğuna sahip çocuk ve gençlerle özel çalışmaları sürdürmekteyim. Ayrıca çeşitli ekollerin ışığında (çocuk ve ergenlerde bilişsel davranışcı terapi,  çocuk odaklı aile terapisi) danışmanlık hizmeti vermekteyim. Çocukluk ve ergenlik dönemi kaygı, sınav kaygısı, öfke kontrol problemleri üzerine online ya da İzmir, Balçova'da yüz yüze danışmanlık hizmeti vermekteyim.

       İhtisaslar

       • Psikoloji

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.