Yükleniyor

Dyt. Gülay Işık

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Gülay Işık, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Gülay Işık kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Gülay Işık için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Begonya Beslenme ve Diyet Kliniği
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Gülay Işık

    Dyt. Gülay Işık Kurucu Diyetisyen 2019 yılında Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nden üstün başarıyla mezun olan Gülay Işık, Begonya'nın kurucu ortağı ve kilo yönetim, yönetici diyetisyeni. Lisans tezini ‘Lefkoşa Bölgesinde Yaşayan 19-65 Yaş Grubu Yetişkin Bireylerin Beslenme Alışkanlıkları ve Beslenme Durumlarının Saptaması’ üzerine yapmıştır. Lisans seminerini ise ‘Batı Tarzı Beslenme Modelinin Mikrobiyota Üzerine Etkisi’ üzerine yapmıştır. Eğitim hayatı boyunca ve çalışma hayatında ‘hastalıklarda diyet tedavisi, kurum beslenmesi, toplum sağlığı ve anne ve çocuk beslenmesi’ üzerine eğitimler alarak bu alanlara yoğunlaşmıştır. İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi BCC Firması’nda 1 dönem zorunlu kurum stajını ve ek olarak Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 2 dönem boyunca zorunlu yetişkin ve çocuk stajını üstün başarıyla tamamlamıştır. Aynı zamanda beslenmenin ve sağlığın içerdiği birçok eğitime katılarak kendini geliştirmeye gayret göstermiştir. Mezun olduğu günden beri mesleğinde aktif rol oynayarak şu an kurucu diyetisyenliğini yaptığı kliniğinde hizmet vermektedir.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Gülay Işık, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Gülay Işık

    Dyt. Gülay Işık, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Gülay Işık için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Hafıziye Mahallesi Kazım Karabekir Bulvarı Maraşcity İş Merkezi No 24 Kat 4 İpekyolu, İpekyolu, Van