Yükleniyor

Uzm. Psk. Gözde Ay Nalbantoğlu

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Psk. Gözde Ay Nalbantoğlu, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Psk. Gözde Ay Nalbantoğlu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Psk. Gözde Ay Nalbantoğlu için randevu alabilirsiniz.

Uzm. Psk. Gözde Ay Nalbantoğlu

Evli ve bir çocuk annesi olan Uzm. Psk. Gözde AY NALBANTOĞLU, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Türkiye’nin çeşitli illerinde tamamladıktan sonra lisans eğitimi için Türk Psikologlar Derneği’nin akredite çerçevesinde bulunan Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Psikoloji (İngilizce) bölümüne girmiş olup “onur” belgesiyle bu programdan mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında çocuk psikolojisine ilgi duyan Gözde AY NALBANTOĞLU, iki yaz döneminde Bakırköy Prof. Mahzar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinin psikiyatri servisinde staj programını tamamlamış olup, Özel Balıklı Rum Hastanesinde psikoz ve nevroz kliniklerinde farklı psikopatolojiler ile çalışma şansını yakalamıştır. Dört yıllık lisans eğitiminin ardından “Psikolog” payesini alan Gözde AY NALBANTOĞLU, psikoloji alanında yüksek lisans yapmıştır. Yüksek Lisans programında “6 İle 11 Yaş Arasında Çocuklarda Görülen Ruhsal Sorunların Annelerin Bağlanma Düzeyi, Çocuk Yetiştirme Tutumu ve Aile İşlevleri İle Olan İlişkisi” adlı araştırma teziyle “Uzman Psikolog” payesini almaya hak kazanmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı çeşitli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerinde psikolog olarak çalışmış bulunan Gözde AY NALBANTOĞLU, bu süre içerisinde Down Sendromu, Yaygın Gelişimsel ve Dil-Konuşma Bozukluğu olan, Zihinsel, İşitsel ve Bedensel Engelli ve Üstün Yetenekli bireyler ile çalışmış olup, özel bireylerin ebeveynlerine danışmanlık hizmeti vermiştir. Bulunduğu kurumlarda idareci görevinin yanında özel gereksinimli çocukların eğitim programlarının hazırlanmasında, grup eğitimlerinin düzenlenmesinde ve aile seminerleri verilmesinde sorumlu olmuştur. Üniversitede Akademisyen olarak Çocuk Gelişimi Programında bulunan öğrencilere dersler veren Gözde AY NALBANTOĞLU aynı zamanda özel okulların PDR Birimlerine danışmanlık hizmeti vermiş olup, “bölge mentörü” olarak görev yapmıştır. Ailelere yönelik seminer, atölye gibi bilinçlendirme çalışmaları uygulayan Gözde AY NALBANTOĞLU, aynı zamanda da çeşitli kurum ve şirketlere stres yönetimi, etkili iletişim teknikleri gibi konularda eğitim ve seminer programları düzenlemektedir. 11 yıldır mesleğine tutkuyla bağlı olan Gözde AY NALBANTOĞLU bu alanda gelişimi takip etmek adına değerli uzmanlardan çeşitli eğitimler almaya devam etmekte olup, özel danışmanlık merkezlerinde çocuklara ve ailelere danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Sağlık Rehberi

Uzm. Psk. Gözde Ay Nalbantoğlu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Uzm. Psk. Gözde Ay Nalbantoğlu

Uzm. Psk. Gözde Ay Nalbantoğlu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Uzm. Psk. Gözde Ay Nalbantoğlu için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.