Yükleniyor

Psk. Göktuğ Koç

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Göktuğ Koç, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Göktuğ Koç kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Göktuğ Koç için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Rafine Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Göktuğ Koç

    İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Enka Okullarında tamamlamıştır. 2019 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji (İngilizce) bölümünden %90 burslu olarak mezun olmuştur. Daha sonrasında aynı yıl İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde program koordinatörü Prof.Dr A. Tamer Aker olan Travma Ve Afet Çalışmaları Uygulamalı Ruh Sağlığı Yüksek Lisans Programına %95 burslu olarak kabul almıştır. Şu an da yüksek lisansının tez çalışmasını sürdürmektedir. Yüksek lisans stajını İstanbul Bakırköy Prof.Dr.Mazhar Osman Ruh Sağlığı Ve Sinir Hastalıkları Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Prof.Dr. Ejder Akgün Yıldırım gözetiminde tamamlamıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi, Emdr Temel Ve İleri düzey Terapi, Psikodinamik Terapi ekollerinin psikoterapi eğitimlerini tamamlamıştır. Klinik çalışmalarını bu üç ekol üzerinden sürdürmektedir. Bilgi Travma ve Türk Psikologlar Derneği Travma, Afet Ve Kriz birimlerini ortaklaşa yürüttüğü Elazığ Depremi Psikososyal Destek Saha Çalışması için gönüllü psikolog olarak Elazığ’da bulunmuştur. İzmir Depreminde Boğaziçi Ruh Sağlığı Derneğinin yürüttüğü Akut Psikososyal Destek çalışmasında gönüllü Emdr psikoterapistti olarak yer almıştır. Korona Virüs Enfeksiyonu Online Destek Programında (KORDEP) gönüllü psikolog olarak yer almaktadır. Klinik görüşmelerini ise kurucusu olduğu Rafine Psikolojik Danışmanlık Merkezi çatısı altında devam etmektedir. Aynı zamanda Tiyatro Ve Sinemaya özellikle çok ilgilidir. Sadri Alışık Kültür Merkezinde Yılmaz Gruda ve Hakan Meriçliler'den eğitim almıştır. Gamze Süner Atay'dan ise bireysel oyunculuk eğitimi almıştır. Bu eğitimlerle beraber duygu,düşünce ve davranışın benlik üzerindeki performatif etkisine tanıklık etmiştir.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Göktuğ Koç, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Göktuğ Koç

    Psk. Göktuğ Koç, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Göktuğ Koç için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Sinanpaşa Mahallesi Şair Leyla Sokak No:13/14 Mizan Apartmanı, İstanbul