Yükleniyor

Uzm. Psk. Göksu Ayaz

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Psk. Göksu Ayaz, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Psk. Göksu Ayaz kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Psk. Göksu Ayaz için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Psk. Göksu Ayaz

    İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi süresince Kartal Yavuz Selim Devlet hastanesinde klinik ve anaokullarında gelişim stajlarını tamamladı. Bitirme projesini ‘’Yeme tutumu ile yaşam doyumu arasındaki ilişki’’ üzerine yazdı. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Avusturya’da Viyana Üniversitesi Nöropsikoloji alanında yüksek lisans eğitimi almıştır. Yabancı dil olarak Almanca ve İngilizce dillerini iyi düzeyde bilmektedir. Çocuk ve ergenlere yönelik çalışmalarını Doğa Koleji okullarında ve özel etüt merkezinde sürdürmüştür. Anaokullarında 3-6 yaş grubu çocukların zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimini desteklemek üzere çalışmalarda bulunmuş ve ailelere çocuklarıyla ilgili yaşadığı problemlerle ilgili danışmanlık vermiştir. Uzmanlığını almak üzere Üsküdar Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Projesini "İnternet Kullanımının Aile İçi İlişkilere Etkisi" konusu üzerinde yazdı. Terapi ve vaka çalışmalarını Doç. Dr. Ödel Dirik İplikçioğlu ile birlikte yaptı. Mezun olduktan sonra psikolojik danışman olarak çalışmaya başlayan Uzman Psikolog Göksu Ayaz, bu sırada nefes ile tanışmıştır. Nefes eğitimlerini alarak, Uluslararası Koçluk Federasyonu olan ICF (International Coach Federation) onaylı nefes koçluğu sertifikası, "Meditasyon Uygulayıcı Sertifikası" ve "Nefes Teknikleri Koçluğu Sertifikası"nı almaya hak kazanmıştır. Daha sonrasında Marmara Üniversitesi '' Pedagojik Formasyon'' alarak öğrenci danışmanlığı ve kariyer koçluğuna da yönelmiştir.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Psk. Göksu Ayaz, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Psk. Göksu Ayaz

    Uzm. Psk. Göksu Ayaz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Psk. Göksu Ayaz için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Hasanpasa Mah. Nabizade sok.no.82/1-10 Kamara Ofis, Kadıköy, İstanbul