Yükleniyor

Fzt. Gökşen Aydemir

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Fzt. Gökşen Aydemir, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon alanında hizmet vermektedir. Fzt. Gökşen Aydemir kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Fzt. Gökşen Aydemir için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Fzt. Gökşen Aydemir, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Fzt. Gökşen Aydemir

     Fzt. Gökşen Aydemir, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Fzt. Gökşen Aydemir için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Fzt. Gökşen Aydemir Bilgiler

       Fizyoterapist Gökşen Aydemir 2005 yılında İstanbul Üniversitesi'nden mezun olmuştur.Mezuniyet sonrası hemen "Manuel Terapi" alanında eğitimler almaya başlamıştır.5 yıllık bir okul niteliğindeki "TIFAO'nun Osteopati "eğitimini tamamlayıp OSTEOPAT ünvanını ve aynı yıllar içinde Çukurova Üniversitesinde Anatomi bölümünde yüksek lisansını tamamlayıp Uzmanlık ünvanını almıştır. Daha sonra kısa süreli birçok mobilizasyon kursuna katılmıştır.2013 yılında yine uzun soluklu manuel terapi alanında geniş kapsamlı bir eğitim olan" IKOMT Neuromuscloskleteal Therapy" eğitimini de bitirmiştir. Geçen sene Yoga Loft'tan Yoga Alliance onaylı aldığı Temel Seviye Yoga Uzmanlık programı sonrası Yoga eğitmeni olmuş ve bu programın Yoga Anatomi ve Fizyoloji Eğitmenliğine Yoga Loft'ta başlayacaktır. Gökşen Aydemir hastalarına Özel Fizica Tıp Merkezi'nde hizmet vermektedir.

       İhtisaslar

       • Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.