Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Gizem Arıkan Selçuk

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Gizem Arıkan Selçuk, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Gizem Arıkan Selçuk kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Gizem Arıkan Selçuk için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzman Klinik Psikolog Gizem Arıkan Selçuk
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Kl. Psk. Gizem Arıkan Selçuk

    2016 Yılında T.C. Maltepe Üniversitesi'nin Psikoloji Lisans bölümünü 3.5 yılda tamamlayarak mezun oldum. Yine 2016 yılında girdiğim Beykent Üniversitesi'nin Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans bölümünden, "Akademisyenlerin Akademik Tükenmişlik ve Mesleki Motivasyon Düzeyleri Arasındaki İlişkinin İncelenmesi" konulu tezim ile 2018 yılında mezun olarak, Uzman Klinik Psikolog ünvanı almaya hak kazandım. 2018-2019 yılları arasında İstanbul'da Memorial Hastaneleri bünyesinde Klinik Psikolog olarak görev yaptım. Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerim süresince çeşitli eğitimler alarak ve kongrelere katılarak mesleki anlamda kendimi geliştirdim. EABCT standartlarına uygun eğitimler veren, Kognitif ve Davranış Terapileri Derneği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur'dan "Bilişsel Davranışçı Terapiler" ve "Sistemik Kognitif Davranışçı Çift Terapileri ve Cinsel Tedaviler" eğitimlerimi tamamlayarak Psikoterapist ünvanı almaya hak kazandım. Şu an Antalya'da yüz yüze seanslarımı sürdürürken, pandemi nedeni ile yüz yüze görüşmelere katılamayanlar ve farklı illerde yaşayan danışanlarım için Online Seanslar da yapmaktayım.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Gizem Arıkan Selçuk, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Gizem Arıkan Selçuk

    Uzm. Kl. Psk. Gizem Arıkan Selçuk, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Gizem Arıkan Selçuk için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Zerdalilik Mahallesi Burhanettin Onat Caddesi Çizme Apartmanı No:60 Kat.3 D.6, Muratpaşa, Antalya