Yükleniyor

Psk. Gamze Sönmez

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Gamze Sönmez, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Gamze Sönmez kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Gamze Sönmez için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Gamze Sönmez

    1994 İzmir doğumludur. İlk ve ortaöğrenimini İzmir’de tamamlamıştır. 2018 yılında Yaşar Üniversitesi Psikoloji bölümü’nden mezun olmuştur. Eğitimi süresince özel anaokullarında, kolejlerde ve Karşıyaka Adliyesi Aile ve Çocuk Mahkemesi’nde staj yaparak deneyim kazanmıştır. 2018-2019 yılları arasında Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Pedagojik Formasyon Sertifika Programı’nı tamamlayıp formasyon belgesi almıştır. Formasyon eğitimi kapsamında Konak İzmir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde stajını tamamlamıştır. 2018 yılında Çocuk Değerlendirme Testleri Sertifikasını (AGTE, Peabody, Resim Kelime Testi, Gessel Gelişim Figürleri, Metropolitan Okul Olgunluk Testi, Benton Görsel Bellek Testi) almıştır. 2018 yılında özel bir anaokulunda psikolog olarak görev alarak çocuklar ve aileleriyle çalışmıştır. 2018 yılında Prof. Dr. Hürol Fışıloğlu’ nun süpervizörlüğünde Aile ve Evlilik Terapisi’nin 1., 2. ve 3. düzey (süpervizyon) eğitimlerini tamamlayarak Aile ve Evlilik Terapisi Katılım Belgesi almaya hak kazanmıştır. 2019 yılında özel bir danışmanlık merkezinde özel gereksinimli çocuklar ve aileleriyle çalışmıştır. 2019 yılında Ege Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Anabilim dalında yüksek lisans programını tamamlayarak Uzman ünvanını almıştır. Yüksek lisans kapsamında yetişkin danışanlarla çalışmış ve süpervizyon eğitimini tamamlamıştır.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Gamze Sönmez, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Gamze Sönmez

    Psk. Gamze Sönmez, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Gamze Sönmez için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Kasımpaşa Mahallesi, İzmir