Yükleniyor

Dt. Furkan Bozkurt

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dt. Furkan Bozkurt, Diş Hekimi alanında hizmet vermektedir. Dt. Furkan Bozkurt kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dt. Furkan Bozkurt için randevu alabilirsiniz.

Dt. Furkan Bozkurt

1994 yılının 16 Mayıs'ında Adana şehrinde dünyaya geldim.Küçüklüğümden bu yana sanata olan ilgim ve merakım, beni diş hekimliği alanına yöneltti. İyi bir eğitim ve deneyim ile bu alanda oldukça iyi işler başaracağıma olan inancım, her zaman tamdı.Buna dayanarak 2012 yılında Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde öğrencilik hayatıma başlayıp, geleceğime yönelik ilk sağlam adımları attım. Başarılı bir eğitim hayatının sonucu olarak, 2012 yılında eğitimini aldığım fakülteden mezun oldum.Yeniliği İlke edinmiş ve nitelikli hizmeti ön planda tutan bir anlayışla çeşitli kuruluşlarda mesuliyet üstlenerek yıllarca kendime ve işime olan hassasiyetimi hep ön planda tuttum . Hep daha sağlıklı ve özel olan gülüşünüze katkıda bulunmaya devam edeceğim.

Sağlık Rehberi

Dt. Furkan Bozkurt, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dt. Furkan Bozkurt

Dt. Furkan Bozkurt, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dt. Furkan Bozkurt için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.