Kurumlar
Anasayfa
Poliklinikler

Uzm.Kl.Psk. Fulya Zorlu Zorba

0.0
0 Paylaşım

Adresler ve Hizmetler

  • Duru Psikoloji & Beslenme Kliniği
Açık Adres

Hizmetler
Tüm Hizmetleri Gör
Hizmetleri Kısalt
Hastalıklar
Tüm Hastalıkları Gör
Hastalıkları Kısalt
Sigortalar
Tüm Sigortaları Gör
Sigortaları Kısalt
Kabul Edilen Yaş Grubu

Konum

Paylaşımlar

Uzm.Kl.Psk. Fulya Zorlu Zorba, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Uzm.Kl.Psk. Fulya Zorlu Zorba

Uzm.Kl.Psk. Fulya Zorlu Zorba, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Uzm.Kl.Psk. Fulya Zorlu Zorba için bir yorum yazın

Yorum Gönder (İsminiz Gizli Kalacaktır)

capt

Uzm.Kl.Psk. Fulya Zorlu Zorba Bilgileri

     Klinik Psikolog, Varoluşçu Psikoterapist ve Aile Danışmanı olan Fulya Zorlu Zorba 2013 yılında Kadir Has Üniversitesi Aile danışmanlığı eğitimini almıştır. Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden lisans tezini ‘’12-36 Ay Arası Çocukları Olan Annelerin Algıladığı Sosyal Destek ve Evlilik Uyumuna İlişkisi‘’ üzerine yaparak 2014 yılında yüksek onur öğrencisi statüsünde mezun olduktan sonra eğitimine İngiltere’de kimsesiz çocuklar ile çalışmalar yürüterek devam etmiştir.

  Türkiye’ye 2016 yılında dönmüş ve uzmanlığını Üsküdar üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamlamıştır. Uzmanlık tezini Almanya ile birlikte çalışarak yürüttüğü ‘’Ölüm ve Ölmek ile İlgili Çok Yönlü Değerlendirme Envanterinin Geçerlilik Güvenirlik Çalışması’’ olarak tamamlamıştır. Uzmanlık alanı ölüm anksiyetisidir. Bu bağlamda psikoterapi eğitimini Varoluşçu akademi bünyesinde tamamlayarak Varoluşçu Psikoterapist unvanını almıştır.

   Klinik Psikoloji Enstitüsü Derneği’nden Projektif testler eğitimini tamamlayarak MMPI, Catell 3A Zeka Testi, Catell 2A Zeka Testi, Alexander Pratik Yetenek Zeka Testi, Porteus Labirentleri Zeka Testi, Good Enough Testi, AGTE, Gesell Gelişim Testi, Peabody Resim Kelime Testi , Metropolitan Okul Olgunluk Testi , Bender Gestalt Algı Testi , Benton Görsel Bellek Testi , Draw A Person , Standardize Mini Mental Testlerini uygulamaya hak kazanmıştır. Freud Universität Sürekli Eğitim Merkezi kapsamında Çocuk Resimleri Analizi, Oyun Terapisi, Masal Terapisi, Montessori Eğitmenliği, Disleksi Eğitmenliği alanlarında uygulayıcı olmaya ve eğitmenlik yapmaya hak kazanmıştır.

   2016 yılından 2019 yılına kadar Özel Okullarda ve terapi merkezlerinde çocuklar ve aileleri ile çalışmıştır. 2020 yılında kızının ismini verdiği ve kurucusu olduğu Duru Psikoloji ve Beslenme Kliniği’nde danışan kabulüne devam etmektedir.

İhtisaslar

  • Psikoloji

Randevu Al

* Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

Adres

Kılıçdede Mah., İstiklal Cd. No:183 İlkadım/Samsun