Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Fulya Zorlu Zorba

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi4

Uzm.Kl.Psk. Fulya Zorlu Zorba, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm.Kl.Psk. Fulya Zorlu Zorba kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm.Kl.Psk. Fulya Zorlu Zorba için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Duru Psikoloji & Beslenme Kliniği
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Fulya Zorlu Zorba

    Uzm. Kl. Psk. Fulya Zorlu Zorba, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Fulya Zorlu Zorba için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Kl. Psk. Fulya Zorlu Zorba Bilgiler

           Klinik Psikolog, Varoluşçu Psikoterapist ve Aile Danışmanı olan Fulya Zorlu Zorba 2013 yılında Kadir Has Üniversitesi Aile danışmanlığı eğitimini almıştır. Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden lisans tezini ‘’12-36 Ay Arası Çocukları Olan Annelerin Algıladığı Sosyal Destek ve Evlilik Uyumuna İlişkisi‘’ üzerine yaparak 2014 yılında yüksek onur öğrencisi statüsünde mezun olduktan sonra eğitimine İngiltere’de kimsesiz çocuklar ile çalışmalar yürüterek devam etmiştir.

        Türkiye’ye 2016 yılında dönmüş ve uzmanlığını Üsküdar üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamlamıştır. Uzmanlık tezini Almanya ile birlikte çalışarak yürüttüğü ‘’Ölüm ve Ölmek ile İlgili Çok Yönlü Değerlendirme Envanterinin Geçerlilik Güvenirlik Çalışması’’ olarak tamamlamıştır. Uzmanlık alanı ölüm anksiyetisidir. Bu bağlamda psikoterapi eğitimini Varoluşçu akademi bünyesinde tamamlayarak Varoluşçu Psikoterapist unvanını almıştır.

         Klinik Psikoloji Enstitüsü Derneği’nden Projektif testler eğitimini tamamlayarak MMPI, Catell 3A Zeka Testi, Catell 2A Zeka Testi, Alexander Pratik Yetenek Zeka Testi, Porteus Labirentleri Zeka Testi, Good Enough Testi, AGTE, Gesell Gelişim Testi, Peabody Resim Kelime Testi , Metropolitan Okul Olgunluk Testi , Bender Gestalt Algı Testi , Benton Görsel Bellek Testi , Draw A Person , Standardize Mini Mental Testlerini uygulamaya hak kazanmıştır. Freud Universität Sürekli Eğitim Merkezi kapsamında Çocuk Resimleri Analizi, Oyun Terapisi, Masal Terapisi, Montessori Eğitmenliği, Disleksi Eğitmenliği alanlarında uygulayıcı olmaya ve eğitmenlik yapmaya hak kazanmıştır.

         2016 yılından 2019 yılına kadar Özel Okullarda ve terapi merkezlerinde çocuklar ve aileleri ile çalışmıştır. 2020 yılında kızının ismini verdiği ve kurucusu olduğu Duru Psikoloji ve Beslenme Kliniği’nde danışan kabulüne devam etmektedir.

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Kılıçdede Mah., İstiklal Cd. No:183 İlkadım/Samsun