Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Filiz Eker, Aile Danışmanlığı alanında hizmet vermektedir. Filiz Eker kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Filiz Eker için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Özel Filiz Aile Danışmanlığı Merkezi
 • Özel Filiz Beslenme ve Psikoloji Danışmanlığı Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Filiz Eker

    Filiz EKER 17 Eylül 1989'de Silifke'de dünyaya gelmiştir. Öğrenimini liseye kadar Silifke'de tamamlamış olup üniversite eğitimini Aydın Adnan Menderes Üniversitesi İİBF 'de İktisat alanında tamamlamıştır. Özel bir bankada 4 yıl bireysel portföy yöneticisi olarak çalıştıktan sonra yüksek lisansını Toros Üniv. de Finans alnında yapmış yan dal olarak finans hocasının tavsiyesi ile Sosyoloji alanında devam etmiştir. Mersin Üniversitesi Silifke MYO'da 2.5 yıl uzmanlık alanlarında dersler verdikten sonra 2019 yılında Silifke Özel Filiz Aile Danışma Merkezini, 2020 yılında Erdemli Filiz Beslenme ve Psikolojik Danışmanlık Merkezini kurmuş olup çeşitli branşlardaki ekibiyle ilçeye hizmet vermektedir. Merkezlerinde verdiği başlıca hizmetler; - Aile Danışmanlığı, -Cinsel Yaşam Danışmanlığı, -Çocuklarda Masal Terapi ve Resim Analizleri, -8 Yaş Üstü Çocuklar ve 1 Yetişkinlerde Anlayarak Hızlı Okuma/Dikkat ve Odaklanma Eğitimleri, -Diksiyon ve Hitabet Eğitimi, Beden Dili, Etkili İletişim Teknikleri Eğitimleri, - Kariyer Danışmanlığı ve Ergenlerde Mizaç Danışmanlığı, -Kurumsal Danışmanlık. -Kurumsal Danışmanlık,

    Sağlık Rehberi

    Filiz Eker, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Filiz Eker

    Filiz Eker, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Filiz Eker için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Göksu Mahallesi 72. Sokak No:17/A, Silifke