Yükleniyor

Dyt. Feyza Nur Ateş

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Feyza Nur Ateş, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Feyza Nur Ateş kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Feyza Nur Ateş için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dyt. Feyza Nur Ateş
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Feyza Nur Ateş

    2018 yılında Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Yüksek lisans eğitimimi Fitoterapi (Bitkisel tedavi) alanında 2019 yılında aldım. İstanbul'da çeşitli hastanelerde klinik staj rotasyonlarını ve eğitimimi tamamladım. Profesyonel iş hayatına kapsamlı bir spor merkezinde başlayıp, daha sonra bir wellness ve estetik merkezinde çalışma imkanı buldum. 2021 yılından itibaren Bakırköy'deki kliniğimde danışan kabul etmekteyim, ayrıca ofise gelemeyecek danışanlarım ile uzaktan online diyet süreçleri için hizmet vermekteyim. Değişen, güncel ve kanıta dayalı geçerli bilimin peşinde olan bir diyetisyen olarak- sıkıcı olmayan, aç bırakmayan ama hızlı etki eden, pratik tariflerden oluşan kişiye özel hazırladığım programlarla- danışanlarımla belirlediğimiz kilo hedeflerine en kısa sürede ve en sağlıklı şekilde ulaştırmak hedefimdir. Kilo verme programlarına ek olarak, çeşitli hastalıkların beslenme tedavileri, gebelik ve emzirme dönemi beslenmesi, sporcu beslenmesi, kilo alma programları gibi alanlarda danışanlarıma destek olmaktayım. Danışanlarımla aramızda kurduğumuz pozitif bağın ve tatlı tebessümlerin her şeyin başı olduğunu düşünüyorum. Hayatta hiçbir his, kendinizi sağlıklı ve fit hissetmek kadar keyifli değildir!

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Feyza Nur Ateş, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Feyza Nur Ateş

    Dyt. Feyza Nur Ateş, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Feyza Nur Ateş için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Kartaltepe Mahallesi Kıbrıs Sokak No:9/5 Yonca Apartmanı, Bakırköy