Yükleniyor

Psk. Dan. Feyza Doğruluk

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Dan. Feyza Doğruluk, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında hizmet vermektedir. Psk. Dan. Feyza Doğruluk kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Dan. Feyza Doğruluk için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Doğru Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Dan. Feyza Doğruluk

    2014 yılında Piri Reis Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Çukurova Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünü kazandım. Lisans eğitimimde Bireysel Psikolojik Danışma, Grupla Psikolojik Danışma, Psikolojik Testler ve Test Dışı Teknikleri derslerini uygulamalı olarak aldım. 2016-2017 yıllarında Adana Dr. Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde Alkol ve Uyuşturucu Madde Bağımlıları Tedavi ve Araştırma Merkezi'nin ardından Yetişkin Psikiyatri Polikliniklerinde stajyer olarak bireysel görüşmeler yaptım ve grup terapilerine katılım gerçekleştirdim. 2017 yılında Kasım Sacide Ener Ortaokulu'nda ve 2018 yılında Emine Sapmaz İlkokulu'nda Stajyer Psikolojik Danışman olarak çeşitli seminerler, eğitimler, konsültasyonlar ve psikolojik testler, psikolojik test dışı tekniklerin uygulamasını gerçekleştirdim. Eş zamanlı olarak 2018 yılında Adana Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi'nde stajımı tamamladım. 2018 yılının Haziran ayında lisans eğitimimi tamamlayarak Çukurova Üniversitesi, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldum. 2018 yılında Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimimi tamamladım. (Türk Pdr Derneği-Doç. Dr. Mehmet Bilgin) Mezun olduktan sonra 2019 yılında Adana Çağdaş Psikoloji’de danışan almaya başladım. 2019 yılında Cinsel Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Boşanma Adaptasyonu ve Boşanma Terapisi eğitimlerimi İstanbul Cinsel Eğitim Bilimler Enstitüsünde (CİTEB) tamamladım. 2019 yılı Ekim ayından itibaren Uzman Bilgim Psikolojik Danışmanlık Merkezinde çalışmaktayım. Bireysel Terapi, Cinsel Terapi, Evlilik ve Çift Terapisi, Boşanma Terapisi ve psikolojik testler uygulamaları yapmaktayım.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Dan. Feyza Doğruluk, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Dan. Feyza Doğruluk

    Psk. Dan. Feyza Doğruluk, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Dan. Feyza Doğruluk için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Karslılar Mahallesi 82124. Sokak Şanlı İnşaat Plaza Kat: 3 Çukurova / Adana