Yükleniyor

Doç. Dr. Ferhat Say

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Doç. Dr. Ferhat Say, Ortopedi ve Travmatoloji alanında hizmet vermektedir. Doç. Dr. Ferhat Say kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Doç. Dr. Ferhat Say için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Prof. Dr. Ferhat Say Muayenehanesi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Doç. Dr. Ferhat Say

    1979 Kırşehir doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Kırşehirde tamamladıktan sonra 1997 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne başladım. 2004 yılında tıp eğitimimi tamamladım. Aynı yıl Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanıp S. B. Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniğinde Ortopedi ihtisasına başladım. 2005-2010 yılları arasında Ortopedi asistanlık eğitimimi tamamlayıp 2010 yılında Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmaya hak kazandım. 2011 yılında Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği (TOTBİD) tarafından yapılan yeterlilik sınavında başarılı oldum. 2010-2012 yılları arasında atanmış olduğum Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde mecburi hizmetimi tamamladım. 2013 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalına Yardımcı Doçent olarak görev yapmaya başladım. 2013 yılında üç ay süre ile İtalya Bologna da yer alan Rizzoli Ortopedik Enstitüsünde Ortopedik Onkoloji Eğitimi aldım. 2016 yılı Nisan ayında girmiş olduğum doçentlik sınavında başarılı olarak Ortopedi ve Travmatoloji Doçenti ünvanını aldım. Evliyim ve iki kız çocuğum var.

    Sağlık Rehberi

    Doç. Dr. Ferhat Say, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Doç. Dr. Ferhat Say

    Doç. Dr. Ferhat Say, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Doç. Dr. Ferhat Say için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Körfez, 19 Mayıs Ünv., 55270 Atakum/Samsun