Yükleniyor

Dkt. Fatmanur Yılmaz

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dkt. Fatmanur Yılmaz, Dil ve Konuşma Terapisi alanında hizmet vermektedir. Dkt. Fatmanur Yılmaz kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dkt. Fatmanur Yılmaz için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dkt. Fatmanur Yılmaz

    Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi bölümünden mezun olmuştur. Yine aynı üniversitede Dil ve Konuşma terapisi alanında tezli yüksek lisans programına devam etmektedir. Konuşma Sesi Bozuklukları, Edinilmiş Dil Bozuklukları, Gelişimsel Dil Bozuklukları, Kekemelik ve Hızlı Bozuk Konuşma, Otizm, Motor Konuşma Bozuklukları, Ses Bozuklukları ve Çeşitli Sendromlara Bağlı Dil ve Konuşma Bozuklukları üzerine hizmet vermektedir. Eğitim hayatı boyunca çeşitli hastane, rehabilitasyon merkezi ve kliniklerde uygulama ve gözlem stajları yapmıştır. Bunlar; Ümraniye Rehberlik ve Araştıma Merkezi, Özel Elit samyeli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Np Feneryolu Tıp Merkezi, Özel Emek Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji kliniği, Üseskom (Üsküdar Üniversitesi Dil ve Konuşma Terapisi Uygulama ve Araştırma Merkezi). Eğitim hayatı boyunca mesleki yeterliliğini artırmak amacıyla çeşitli eğitimlere katılmıştır. bunlardan bazıları 19 Aralık 2020 TODİL(Türkçe Okul Çağı Dil Gelişimi Testi Uygulama ve Puanlama Eğitimi, Kullanım Sertifikası 12 Aralık 2020 TEDİL(Türkçe Erken Dil Gelişimi Testi) Uygulama ve Puanlama Eğitimi, Kullanım Sertifikası 11 ekim 2020 Zihin Kuramı Testleri Eğitimi- Doç. Dr. Alev Girli 7 Mayıs 2020 Erken Okur Yazarlık Testi Eğitimi- EROT 16-17-18 Şubat 2020 Ergen ve Yetişkin Kekemeliğinde Bilişsel Davranışçı Yaklaşım ve Exposure Eğitimi -Uzm. Dkt. Veysel Kızılboğa, Uzm. Psk. Dan. Mahmut Kızılboğa (İstek Vakfı) 17-18 Haziran DIR 101 Floortime Eğitimi (Üsküdar Üniversitesi) 18-19 mayıs II. Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü Öğrenci Sempozyumu ve Kariyer Günleri “Kekemeliği Olan ve Olmayan 3 yaş Çocuklarının İletişim Tutumunun İncelenmesi” adlı Proje Sunumu (Üsküdar Üniversitesi) 1 mayıs 2019 Good Goal Setting ın Aphasia Kursu (Medipol Üniversitesi) 1 mayıs 2019 Treatment of Pediatric Motor Speech Dısorders:Chıldhood Apraxia of Speech Kursu (Medipol Üniversitesi) 30 nisan 2019 Vitalstim Uygulamalarına Giriş Kursu (Medipol Üniversitesi) 30 nisan 2019 Ses Protezi Uygulamaları Kursu (Medipol Üniversitesi) 28 nisan 2019 Total Larenjektomi ve Alarengeal Konuşma (TEP) Kursu (Medipol Üniversitesi) 28 nisan- 1 mayıs 2019 X. Ulusal Dil ve Konuşma Bozuklukları Kongresi (Medipol Üniversitesi) 26 mart 2019 I.Ulusal Akıcılık Bozuklukları Sempozyumu (Medipol üniversitesi) 28 kasım 2018 Lali yayınları Mesleki Paylaşım Toplantısı "Dil ve Beyin" ( Lali dil ve konuşma merkezi) 19-20 nisan 2018 Dünya Ses Günü Sempozyumu (Marmara üniversitesi) 15 nisan 2018 2.Kekemeler Derneği Konferansı (Tarık akan konferans salonu/bakırköy istanbul) 25 şubat 2018 Etkileşim Temelli Erken Çocuklukta Müdahale (ETEÇOM) eğitimi (İstinye üniversitesi) 25 şubat 2018 Gilliam Otistik Bozukluk Derecelendirme Ölçeği(GOBDÖ-2-TV) eğitimi (İstinye üniversitesi) 22 ekim 2017 1.Kekemeler Derneği Konferansı (Tarık akan konferans salonu/ bakırköy istanbul) 10 nisan 2017 Dünya Ses Günü Sempozyumu (Üsküdar üniversitesi)

    Sağlık Rehberi

    Dkt. Fatmanur Yılmaz, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dkt. Fatmanur Yılmaz

    Dkt. Fatmanur Yılmaz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dkt. Fatmanur Yılmaz için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Tokat, Tokat Merkez, Tokat