Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Fatma Yıldız

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Fatma Yıldız, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Fatma Yıldız kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Fatma Yıldız için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psikoliva Psikolojik Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Kl. Psk. Fatma Yıldız

    2011: Fatih Üniversitesi - Psikoloji (İngilizce ) 'den mezun oldum. Lisans stajımı psikolojinin farklı çalışma alanlarının gözlemleyerek tamamladım. ‘Türkan Sabancı Görme Engelliler İlk Öğretim Okulu ve İş Okulu’, ‘Florya Sosyal Hizmetlerde ve Çocuk Esirgeme Kurumunda’, ‘ NP Nöropsikiyatri Hastanesi’nde’,‘ Okmeydanı Darülaceze’ stajımı tamamladım.2017 Beykent Üniversitesi -Klinik Psikoloji Yüksek Lisansımı bitirdim. Tezimi Yrd. Doç. Dr. Samuray Özdemir rehberliğinde ‘Üniversite öğrencilerinde İnternet Bağımlılığı İle Benlik Saygısı Arasındaki İlişkinin İncelenmesi’ üzerine yaptım. Yüksek Lisans Stajımı Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’de tamamladım. 2011-2017 yılları arasında bir çok anaokulunda (Elma Şekeri Anaokulu, Deniz Köşkler Anaokulu, Şebnem Anaokulu, Mutlu Nesiller Anaokulu, Yıldızlar Anaokulu, Beyaz Zambak Anaoklu) psikolog olarak çalıştım. Sınıf gözlemleri, çocuk değerlendirmeleri, velilerle görüşmeleri ve seminerler düzenledim. 2012 -2014 ESAYDAM-Esenler Belediyesi Aile Yaşam ve Danışma Merkezinde çocuk, ergen ve yetişkin danışanları psikolojik destek verdim. Belediye bünyesinde ‘Çocuklarla İletişim Nasıl Olmalı?’ ‘3-6 Yaş Dönemi Genel Özellikleri’ ‘Çocukların Cinsel Eğitimi Nasıl Olmalı?’ ‘Çocuklarda Uyum ve Davranış Bozuklukları’ ‘Çocuğun Okul Başarısı’ ile ilgili konularda seminerler düzenledim. 2017'den beri Verte Psikoloji (Sarıyer)/ Larin Psikoloji (Bakırköy) 2020 itibariyle Psikoliva Psikolojik Danışmanlık Merkezi (Bahçelievler ) Çocuk, ergen ve yetişkin danışanlara yüzyüze ve online destek vermekteyim. Aldığı Eğitimler: Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitim ve Süpervizyon Programı (Tüm Üstün Zekalılar Derneği, 2012) •AGTE (Ankara Gelişim Tarama Envanteri) •Peabody( Kelime Anlama Testi) •Bender-Gestalt (Görsel Motor Testi) •Projektif Testler ( Aile, insan, Ağaç çiz, Machover ) •Metropolitan Okul Ogunuğu Testi •Gessel Gelişim Testi •Cattel 2A-2B (Zeka Testi) •Porteus Labirent Testi ( Zeka Testi) •Beier Cümle Tamamlama Testi •FTF-K Konsantrasyon Testi (5yaşa ugun) Türk Psikologlar Derneğinden (2011) WISC-R Zekâ Testi Uygulama sertifikası-Uzm.Psk.Çiğdem Bilgen Gelişimsel Çocuk Nöroloji Derneğinden(2013) •DENWER II Gelişim tarama testi eğitimi Çocuk Çizimlerinin Projektif Değerlendirilmesi Eğitimi (2013-2014) - Rorschach ve Projektif Testler Derneği- Funda Akkapulu Aydın Kognitif Terapi Eğitimi Emel Stroup’tan Kognitif Terapi Eğitimi(2012-2013) Dr. Psikolog Aynur ÜNAL tarafından Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitim (2013) Pedagojik Formasyon Eğitim Sertifikası- Yıldız Teknik Üniversitesi (2016) Oyun Terapisi Eğitimi -İstanbul Üniversitesi (2020)

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Fatma Yıldız, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Fatma Yıldız

    Uzm. Kl. Psk. Fatma Yıldız, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Fatma Yıldız için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Bahçelievler Merkez Mahallesi Şair Orhan Veli Sokak No:20/13, Bahçelievler