Yükleniyor

Psk. Fatma Efe

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Fatma Efe, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Fatma Efe kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Fatma Efe için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Atölye Psikoloji Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Fatma Efe

    Fatma Efe, 2018 yılında Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuştur. Ardından İstanbul Aydın Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı’na kabul edilmiştir, şu anda tez çalışması aşamasındadır. Yüksek Lisans sürecince Türk Psikologlar Derneği tarafından verilen çeşitli test eğitimlerini tamamlamış, Prof. Dr. Cem Kaptanoğlu tarafından verilen Destekleyici Psikoterapi eğitimine ve Doç. Dr. İrem Erdem Atak tarafından verilen Rorschach Testi ve TAT yetişkin eğitimlerine devam etmektedir. Lisans yıllarında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nda ve Kadıköy Belediyesi Çocuk Koruyucu Ruh Sağlığı Merkezi’nde gönüllü çalışmalar yapmıştır. COVID-19 salgını sürecinde oluşabilecek psikolojik problemlerin çözümü için İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü kapsamında geliştirilen Koronavirüs Online Ruhsal Destek Programı (KORDEP) adlı projede; Türk Psikologlar Derneği çatısı altında, gönüllü psikolog olarak destek vermiştir. Kadıköy Belediyesi ve Kadının İnsan Hakları-Yeni Çözümler Derneği işbirliğiyle yürütülmekte olan Kadının İnsan Hakları Eğitim Programı (KİHEP) grup çalışmasını 4 ay süre ile tamamlamıştır. 2019 yılından beri Atölye Psikoloji çatısı altında asistan psikolog olarak çalışmaktadır.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Fatma Efe, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Fatma Efe

    Psk. Fatma Efe, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Fatma Efe için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Gayrettepe Mahallesi Cemil Aslan Güder Sokak No:2/7, Beşiktaş