Yükleniyor

Psk. Ezgi Ünal

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ezgi Ünal, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ezgi Ünal kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ezgi Ünal için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Ezgi Ünal, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Ezgi Ünal

    Psk. Ezgi Ünal, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Ezgi Ünal için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Ezgi Ünal Bilgiler

      Ezgi ÜNAL 03.02.1994- İstanbul, Şişli 2019 Haziran ayında Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 1 yıldır psikolojik danışmanlık merkezinde Psikolog/ Oyun Terapisti/ Aile Danışmanlığı Yetişkin Psikologluğu yapmaktayım; şu anda özel bir klinikte Çocuk, Ergen ve Yetişkin Psikoterapistliği yapıyorum. Üniversite yaşamımı çeşitli projelerde görev aldım. 2 sene Haliç Üniversitesi Nar Projesi kapsamında kanserli çocuklarla çalıştım. Bu süreç devam ederken aynı zaman özel bir klinikte 2,5 sene boyunca hem çocuk hem yetişkin alanında gönüllü stajımı tamamladım. Bir yıllık dönemde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde görev yaptım. Bu sayede birçok aile, ebeveyn, çocuk ve yetişkinlerle çalışma fırsatı yakaladım. Eğitim 2014-2019 Haliç Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi - Psikoloji Deneyim 2020- Rönesans Danışmanlık Terapi ve Eğitim Merkezi, İstanbul Türkiye Çocuk-Ergen ve Yetişkin Psikoterapisti, Psikolog 2018-2019 Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, İstanbul Türkiye Stajyer Psikolog 2015-2018 Dora Psikoloji Danışmanlık Merkezi Gönüllü Psikolog Aldığım Eğitimler Biruni ÜNİVERSİTESİ Aile Danışmanlığı Programı Oyun Terapisi (Dr.Uzm.Kl.Psk Selen Ayas Bütün Süpervizyon Programi Dahilinde) MMPI AGTE (Ankara Gelişim Tarama Envanteri) Metropolitan (Sosyal Beceri Eğitimleri) Beck Depresyon Testi Beck Anksiyete Testi SCL 90 - Psikolojik Belirti Tarama Testi Gessel - Gelişim Figürleri Testi Peabody Testi - Resim Kelime Testi Frostig Görsel Algı Testi CATTELL 2A Zeka Testi CATTELL 3A Zeka Testi Temel Travmatoloji Travma ve Yas Eğitimi ( Dr. Nevin Dölek) Travma ve Büyüme Eğitimi Ölüm ve Yas Eğitimi (Dr. Hakan Ertufan) Toplumsal Cinsiyet&Ayrımcılık Cinsel Şiddet& Flört Şiddeti Öz-Şefkat& Mindfulness (Zeynep Selvili) Stres&Öfke Yönetimi Ek Bilgiler Dil: Türkçe(Anadili), İngilizce(B2) Bilgisayar: SPSS, Microsoft Office Programları

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Şişli, Şişli