Yükleniyor

Psk. Ezgi Seray Erdoğan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ezgi Seray Erdoğan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ezgi Seray Erdoğan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ezgi Seray Erdoğan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Ezgi Seray Erdoğan

    Psikolog Ezgi Seray Erdoğan, 2016 yılında İzmir Üniversitesi Psikoloji Bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Klinik Sinirbilimler Tezli Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. Tezini depresyon hastaları ile gerçekleştirdiği bir çalışma üzerine yazmıştır. Eğitim süresince kendini geliştirmek amacıyla çeşitli seminerler, konferanslar ve sempozyumlara katılmış ve hastanelerde, danışmanlık merkezlerinde ve özel eğitim merkezlerindeki stajlarını tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimi boyunca Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Psikiyatri kliniğinde teorik eğitimler almış ve burada bulanan psikiyatristlerin seanslarına gözlemci olarak katılmıştır. Eğitim sürecinde nöropsikolojik testleri öğrenmiş ve uygulamıştır. Hem lisans hem de yüksek lisans eğitimi sürecinde mesleki gelişimine katkı sağlamak amacıyla çeşitli eğitimlere ve sertifika programlarına katılmıştır. MMPI Uygulayıcı Eğitimi, Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi (AGTE, Resim Çizme Testleri, Beier Cümle Tamamlama Testi I-II, Duygudurum Ölçekleri) gibi çeşitli test eğitimlerine katılmıştır. Çocuk ve Ergenlerle Görüşme Teknikleri eğitimi almıştır ve Oyun Terapisi uygulayıcı sertifikası bulunmaktadır. Prof. Dr. Hakan Türkçapar'ın vermiş olduğu Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini tamamlamıştır. Terapilerinde bu ekolden yararlanmaktadır. 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimi ve sertifikasını almıştır. Soma maden faciası sonrası Türk Psikologlar Derneği'nin verdiği Temel Travma ve Yas Eğitimine katılmıştır. Eğitim sonrası sahada gönüllü psikolog olarak bulunmuştur. İzmir Depremi sonrası yeniden Travma Eğitimine katılmış ve ardından sahada gönüllü destek sağlamıştır. Psikolog Ezgi Hanım yetişkin, çocuk ve ergen danışanlarına online olarak psikoterapi hizmeti vermektedir.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Ezgi Seray Erdoğan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Ezgi Seray Erdoğan

    Psk. Ezgi Seray Erdoğan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Ezgi Seray Erdoğan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Yalı mahallesi, Güzelbahçe, İzmir