Yükleniyor

Psk. Ezgi Sarıdaş

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ezgi Sarıdaş, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ezgi Sarıdaş kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ezgi Sarıdaş için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psk. Ezgi Sarıdaş
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Ezgi Sarıdaş, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Ezgi Sarıdaş

    Psk. Ezgi Sarıdaş, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Ezgi Sarıdaş için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Ezgi Sarıdaş Bilgiler

      Ezgi Sarıdaş, Kadir Has Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır. Öğrenciliği boyunca gönüllü olarak Maya Vakfı'nda dezavantajlı çocuklarla çalışıp gözlem yapmıştır.Sonrasında, gönüllü olarak Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) “Oyun Odası” projesinde görev alarak okul öncesi eğitimi alma imkânı olmayan 3-6 yaş arası çocukların yapılandırılmış ve yapılandırılmamış oyunlar ile gelişimlerinin desteklenmesinde katkı sağlamıştır. 2017 yılında, Fransız Lape Hastanesi'nde hastalarla gözlem yapmıştır. Bunun yanında, Derin Psikiyatri' de Uzm. Dr. Mustafa Güveli ve Uzm. Dr. Işıl Uğurad'ın yanında stajlarını tamamlamıştır. 2019 yılında Doç. Dr. Zümra Atalay'ın 8 haftalık Mindfulness Temelli Stres Azaltma(MBSR) programına katılmıştır. Uzman Psikolog Nilüfer Devecigil'in Deneyimsel Oyun Terapisi 1. Düzey Eğitimi'ni tamamlamıştır. Yoga Alliance Onaylı Çocuk Yogası Uzmanlık Programını tamamlamıştır. Sonrasında, tüm dünyayı etkileyen Koronavirüs (COVID-19) salgınında, Koronavirüs Ruhsal Destek Programı (KORDEP)' de gönüllü olarak hizmet vermiştir. Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans Programı'na başlamış, şu an tez aşamasındadır. Eş zamanlı olarak Çocuk, Ergen ve Yetişkin Psikoloğu olarak danışanlarını görmeye devam etmektedir.

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      İstanbul, Şişli, İstanbul