Yükleniyor

Psk. Ezgi Beyza Toprakçı

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ezgi Beyza Toprakçı, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ezgi Beyza Toprakçı kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ezgi Beyza Toprakçı için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Davranış Bilimleri Enstitüsü (Görüşme)
 • Ego Psikiyatri Ve Psikoterapi Merkezi (Görüşme)
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Ezgi Beyza Toprakçı, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Ezgi Beyza Toprakçı

    Psk. Ezgi Beyza Toprakçı, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Ezgi Beyza Toprakçı için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Ezgi Beyza Toprakçı Bilgiler

      İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji ve PDR Bölümleri mezunuyum. Yüksek Lisans eğitimimi Sağlık Bilimleri Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü'nde üzerine tamamladım. Üniversite yıllarımda Yeşilay’da, Psikologos Danışmanlık Merkezi’nde, Darülaceze’de, Psikoloji İstanbul Danışmanlık Merkezi’nde stajlar yaptım. Ayrıca Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı’nda Psikoloji Birimi’ni kurdum ve bir yıl boyunca koordinatörlüğünü yürüttüm. Vakıfta 1100 öğrencinin mühendislik üzerine aldıkları eğitimlerin sistematik gözlemi, analizi ve raporlanması için 45 psikoloji öğrencisinden oluşan bir ekip kurdum ve eğitim kalitesinin iyileştirilmesinde rol aldım. Mezun olduktan sonra Nişantaşı'da Psikoloji İstanbul Danışmanlık Merkezi'nde meslek hayatıma başladım. Ardından 2 yıl boyunca Şişli'de, Davranış Bilimleri Enstitüsü'nde Ar-Ge Uzmanı olarak çalıştım. Şu an aynı kurumda psikoterapist olarak danışan görmekteyim. Şimdiye kadar EMDR, Stratejik Aile Terapisi, Gottman Çift Terapisi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Cinsel Terapi, Çocuk ve Ergenler için Psikolojik Sağlamlık Programı(ÇEPSP) gibi pek çok eğitimi alanında akredite olan kurumlardan aldım. Bunun yanında Kurumsal Danışmanlık alanında Ölçme ve Değerlendirme konusunda kendimi çokça geliştirdim. Kongrelerde veya dergilerde sunulmuş 6 farklı bilimsel araştırmaya sahibim. Bunun dışında Psikeart, Güncel Psikoloji, Merkez Gazetesi, DBE Online gibi site ve dergilerde yayımlanmış 20'den fazla yayınım bulunmaktadır. Şu anda yetişkinlere yönelik bireysel, çift ve aile terapisi hizmetleri vermekteyim. Ayrıca 6 yaş üzeri(okuma-yazma bilen) çocuklara Psikolojik Sağlamlık Psikoeğitim Programı uygulamaktayım. İstanbul'da, Şişli'de Davranış Bilimleri Enstitüsü'nde danışan kabul etmekteyim.

      İhtisaslar

      • Psikolog

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Esentepe mahallesi, Büyükdere caddesi, Haberler sokak, no:2 Şişli, Şişli