Yükleniyor

Psk. Eylül Berfin Ön

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Eylül Berfin Ön, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Eylül Berfin Ön kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Eylül Berfin Ön için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Eylül Berfin Ön

    Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldu. Lisans eğitimi boyunca Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yanı sıra birçok özel klinikte gönüllü olarak staj yapmıştır. Psikoloji Enstitüsü ve Toplum Ruh Sağlığı Derneği tarafından verilen Minesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI) Uygulama ve Yorumlama Eğitimini tamamladı. Beck Depresyon, Umutsuzluk ve Anksiyete Envanteri, SCL-R 90 Belirti Tarama Testi, Kısa Semptom Envanteri, BEIER Cümle Tamamlama Testi uygulayacak yetkinlik ve yeterliliği kazanmıştır. NLP Practitioner (Neuro Linguistic Programming) eğitimi almıştır. MEB onaylı aile danışmanlığı eğitimi olan Ön, hem çocuklarla hem de yetişkinlerle çalışmaktadır. Şuanda Derin Çocuk Özel Eğitim Kurumları'nda Psikolog/Uzman Eğitmen olarak görev yapmaktadır. Bunun yanı sıra online seans görmektedir.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Eylül Berfin Ön, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Eylül Berfin Ön

    Psk. Eylül Berfin Ön, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Eylül Berfin Ön için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     İstanbul, İstanbul