Yükleniyor
5.0
Yorum Sayısı1
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Evren Akmut, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Evren Akmut kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Evren Akmut için randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Evren Akmut

İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Ankara Numune ve İstanbul Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi'nde uzmanlık eğitimini almıştır.Mecburi hizmetini Rize Devlet Hastanesi'nde tamamlamıştır.İleri düzey laparoskopik(kapalı) cerrahiler konusunda uzmanlaşmış olup yaptığı ameliyatlar ve uyguladığı yeni teknikler yurt içi ve yurt dışı birçok kongrelerde yer almıştır.Endometriozis(çikolata kist),kanser,infertilite(kısırlık) cerrahisi,laparoskopik serklaj(karadeniz bölgesinde yapan tek hekim) özel ilgi alanıdır.Karadeniz Kadın Doğum Kliniği'nde hizmet vermeye devam etmektedir.

Sağlık Rehberi

Op. Dr. Evren Akmut, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Op. Dr. Evren Akmut

Op. Dr. Evren Akmut, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Op. Dr. Evren Akmut için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt
  • Resim Yok

   hayataki en büyük sansım evren beyle yollarımızzın kesışmesı oldu bırcok hekım bu sekılde (polikistik over)gebe kalman ımkansız derken evren beyle azımlı ve ısrarlı bır tedavi sonrasında hamile kaldım bugun ıkı yasında bır kızım var nasipse ıkıncı ıcın kapısını calmaya hazırlanıyorm

   Ücretsiz Randevu Al

   * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

   Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!