Yükleniyor

Uzm. Dr. Esra Yıldırım Özyurt

5.0
Yorum Sayısı1
Sağlık Rehberi0

Uzm. Dr. Esra Yıldırım Özyurt, Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Esra Yıldırım Özyurt kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dr. Esra Yıldırım Özyurt için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Kocaeli Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Dr. Esra Yıldırım Özyurt

    Esra Yıldırım Özyurt, 05.11.1987 tarihinde Kocaeli’nde doğmuş, ilköğretim ve lise eğitimini Kocaeli'de tamamlamıştır. 2006 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamış, öğrencilik yıllarında evlenmiş ve bir çocuk sahibi olmuştur. Bu nedenle tıp fakültesini Kocaeli Üniversitesi’nde tamamlamış ve 2013 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Aynı yıl tıpta uzmanlık sınavına girerek uzmanlık eğitimi almaya hak kazanmıştır. Tıpta uzmanlık eğitimine 2013 yılında Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda başlamış, bu esnada ikinci çocuğunu dünyaya getirmiş, 2019 yılında eğitimini tamamlamış ve Uzman Doktor ünvanını almıştır. Halihazırda evli ve iki çocuk annesi olan Yıldırım Özyurt, 2019 yılı Mart ayından itibaren Kocaeli Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman hekim olarak görev yapmaktadır. Yakın zamanda kendi muayenehanesinde hasta kabulune başlayacaktır. Yer Aldığı Çalışmalar 1.ADHD in preschool children: review of psychosocial interventions. Özlem Yıldız Gündoğdu, Fatma Varol Taş, Esra Yıldırım Özyurt, Funda Dönder, Nursu Çakın Memik. Anadolu Psikiyatri Derg. 2016; 17(2): 143-155 2.Prevalence of Childhood Affective disorders in Turkey: An epidemiological study. Journal of Affective Disorders.2018; Vol. 238: 513-521 3.Okul Öncesi Çocuklarda Yeme Davranışlarının Bağlanma Örüntüleri İle İlişkisi. Tıpta Uzmanlık Tezi. 2018. 4.The prevalence of childhood psychopathology in Turkey: a cross-sectional multicenter nationwide study (EPICPAT-T). Nordic Journal of Psychiatry; 2019, Vol.73: 132-140

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Dr. Esra Yıldırım Özyurt, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Dr. Esra Yıldırım Özyurt

    Uzm. Dr. Esra Yıldırım Özyurt, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Dr. Esra Yıldırım Özyurt için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt
     • Resim Yok

      Çocuğum okumada ve yazmada sıkıntılarımız var nolur yardim ci olurmusun randevu alamiyom 3sinif öğrencisi

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Fevziçakmak Mah. Dr Zeki Cad. Darıca, Gebze