Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Dan. Esra Erbaş, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında hizmet vermektedir. Psk. Dan. Esra Erbaş kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Dan. Esra Erbaş için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Dan. Esra Erbaş

    Esra Erbaş, lisans eğitimini, Kırıkkale Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünde tamamlamıştır. Psikolojik danışman Esra Erbaş, iş hayatı boyunca meslek alanıyla ilgili çalışmalar yürüterek psikolojiye dair bilgi ve birikimlerini tecrübeye dönüştürme fırsatı elde etmiştir. Psikedu Akademi ve Başkent Üniversitesi Aknet Avrupa Akademi tarafından "oyun terapisi ve resim analizi"eğitimi almıştır. Çocuk Merkezli Oyun terapisi, Flial Aile Terapisi, Yapılandırılmış Oyun Terapisi alanlarında uzmanlaşmıştır. Objektif testler eğitimi ile de çocukların bilinçaltı süreçlerini ortaya çıkarıcı bir çok test uygulamaktadır. CAT Cattell 2-A Zeka Testi Gessel Testi Good Enough Testi Peabody Resim Kelime Eşleştirme Testi Metropolitan Okul Olgunluğu Testi Frostig Gelişimsel -Görsel Algı Testi Benton Görsel Bellek Testi Ankara Gelişim Tarama Envanteri Porteus Labirent Testi Bender Gestalt Testi

    Sağlık Rehberi

    Psk. Dan. Esra Erbaş, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Dan. Esra Erbaş

    Psk. Dan. Esra Erbaş, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Dan. Esra Erbaş için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Eti mahallesi Birecik sokak no:1/80 6.Kat Ofis:80 Çankaya /Ankara, Çankaya, Ankara