Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Esra Büyükkurt

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Esra Büyükkurt, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Esra Büyükkurt kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Esra Büyükkurt için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Kl. Psk. Esra Büyükkurt, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Kl. Psk. Esra Büyükkurt

    Uzm. Kl. Psk. Esra Büyükkurt, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Kl. Psk. Esra Büyükkurt için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Kl. Psk. Esra Büyükkurt Bilgiler

      Esra Büyükkurt lisans eğitimini, Ankara Gazi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik danışmanlık bölümünde tamamladıktan sonra İstanbul Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümünde yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını almıştır. Klinik Psikolog Esra Büyükkurt, iş hayatı boyunca meslek alanıyla ilgili çalışmalar yürüterek psikolojiye dair bilgi ve birikimlerini tecrübeye dönüştürme fırsatı elde etmiştir. Dışkapı Eğitim ve Araştırma hastanesinde stajını tamamlayan Esra Büyükkurt çeşitli kurumlarda mesleki tecrübelerini geliştirmiştir. Meslek hayatı boyunca birçok seminer, kongre ve söyleşilere katılmanın yanında 7-19 Yaş Aile Eğitimi Uygulayıcı Eğitimi, Özel Öğrenme Güçlüğü Olan Çocukların Fark Edilmesi Ve Eğitim Önlemleri, Üstün Yetenekli Bireylere Eğitimci Yetiştirme Kursu, Bağımlılıkla Mücadele Kursu, Oyun Terapisi Eğitimi, Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi, Çocuk Psikopatolojisi, MMPI ‘Minesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri, Çocuk Değerlendirmede Kullanılan Objektif Testler; Bender Gestast, Porteus Labirenti, Cattel 2A Zeka Testi, Ankara Gelişim Envanteri (AGTE), Gessel Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Peabody Kelime Anlama Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Frostig Görsel Algı Testi, Kent Egy, SDÖT, Kinder Angst, Burdon Dikkat Testi, Denver Gelişim Testi, Stanford Binet Zeka Testi, WİSC-R Zeka Testi eğitimlerine katılarak başarıyla tamamlamıştır. Klinik Psk. Esra Büyükkurt, çocuk, ergen ve yetişkinlerle çalışmaktadır. Çocukluk ve ergenlik sorunları ile çalışırken ve anne-baba danışmanlığı yapmaktadır. Depresyon, özgül öğrenme güçlüğü, kaygı bozuklukları, sınav kaygısı, sosyal kaygı, dikkat eksikliği, davranım ve uyum problemleri, okul fobisi ve öfke kontrolü, kardeş kıskançlığı gibi çeşitli psikolojik sorunlarla çalışmaktadır. Yetişkinlikte özellikle Depresyon, Kaygı Bozuklukları; Panik atak, Obsesif kompulsif bozukluk, Yeme bozuklukları, Travmaya bağlı sorunlar, Fobiler, İlişki sorunları, Yaşama dair sorunlar, öncelikli ilgi alanları olmakla birlikte, tüm psikolojik bozukluklarla çalışmaktadır.

      İhtisaslar

      • Psikolojik Danışma ve Rehberlik

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      SCN Danışmanlık Aziziye Cinnah Cad. Vali Doktor Reşid Sokak 12/3, Çankaya