Yükleniyor

Dyt. Esma Emre

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Esma Emre, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Esma Emre kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Esma Emre için randevu alabilirsiniz.

Dyt. Esma Emre

KURSLAR VE EĞİTİMLER : “Onkolojide Beslenme ve Vaka Analizi” “Güncel ve Popüler Diyetler” “Sosyal Medyanın Beslenmeye Etkisi” “Farkındalıklı Yeme” “Fitoterapi ve Sporcu Beslenmesi” “Beyin- Bağırsak İlişkisi ve Mikrobiyota “ “Klinikte Beslenme ve Vaka Analizi” “Enteral-Parenterak Beslenme ve Vaka Analizi” “Sporcularda Beslenme” “Obezite ve Bariatrik Cerrahi İlişkisi” “Bilimin Işığında Online Workshop Atölyesi” Yukarıda belirttiğim Etkin Kampüs sertifikalı eğitimlerine katıldım. ✔ Tüp Mide Ameliyatı Sonrası Beslenme ve Yaşam Tarzı Değişikliği ✔ Beslenmenin Psikosomatik IBS Tedavisindeki Rolü ✔ Sağlıklı Mikrobiyota Üzerine Fonksiyonel Besinlerin Etkisi ✔ Gebelikte Beslenme ✔ Doğumsal Metabolik Hastalıklarda Tıbbi Beslenme Tedavisi İlkeleri ✔ Bağışıklık Sistemi; Beslenme ve Diğer Faktörler ✔ Sağlıklı Mutfak; Alışverişte Dikkat Edilmesi Gerekenler, Besinlerin Hazırlanması ve Muhafazası, Besinlerin Raf Ömrü Yukarıda belirttiğim Gençlik Durağı sertifikalı eğitimlerine katıldım. Ayrıca İstanbul İşletme Enstitüsü ‘Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi’ , ‘Etkili İletişim ve Beden Dili ‘ve ‘Diksiyon’ sertifikalı eğitimlerine katıldım. Sabri Ülker Vakfı’nın düzenlemiş olduğu ‘Nutrition and Health Communication Conference’ adlı sertifikalı konferansına katıldım. Metabolik ve Bariatrik Cerrahi Diyetisyenliği Derneği’nin düzenlemiş olduğu ‘ Bariatrik ve Metabolik Cerrahide Multidisipliner Yaklaşım Kursu’ na katıldım .

Sağlık Rehberi

Dyt. Esma Emre, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dyt. Esma Emre

Dyt. Esma Emre, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dyt. Esma Emre için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!