Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi1

Op. Dr. Erol Havuz, Göz Sağlığı ve Hastalıkları alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Erol Havuz kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Erol Havuz için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Op. Dr. Erol Havuz Göz Hastalıkları Kliniği
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Op. Dr. Erol Havuz

    Dr. Erol Havuz, 1970 yılında dünyaya geldi. İlk ve orta öğretim eğitimini Van’da bitirdikten sonra, 1986 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi’ni kazandı. Bir yıl sonra Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne girdi.

    Üniversite sınavına hazırlanarak Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazandı ve Ankara Tıp Fakültesi’ni dereceyle tamamladı. Fakülte bitiminde Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS)`da Türkiye 24.sü olarak 1994’de 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Göz Kliniği’nde asistan olarak göreve başladı. Uzmanlık eğitimi yıllarında  “The United States Medical Licensing Examination” (USMLE) olarak bilinen Amerika Birleşik Devletleri Tıp Lisanslarını yüksek derece ile geçti. 

    Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra, mecburi hizmetini 1999-2002 yılları arasında Fatsa Devlet Hastanesi’nde yaptı. 2003 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Teksas Houston’da gözlemci olarak bulundu.

    2003 yılında Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi’nde göz hastalıkları uzmanı olarak başladı. 2004 yılında 5 ay süre ile Gazi Üniversitesi Göz Kliniği’nde  ‘vitreoretinal cerrahi’ eğitimi gördükten sonra, aynı yıl Samsun Mehmet Aydın Devlet Hastanesi’nde vitreoretinal cerrahi birimini kurdu. Böylece, ilk kez bir devlet hastanesinde bu cerrahi yapılmaya başlanmış oldu. 2009-2014 yıllarında Özel Eksen Göz Merkezi’nde, 2014-2018 yıllarında ise Samsun Medicana Hastanesi’nde çalıştı.

    2018 Ağustos ayından itibaren Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak çalışmaya başlamıştır. Başta,  The Institute of Ocular Microsurgery (IMO) Barcelona olmak üzere, Almanya, Viyana, Floransa ve Lizbon’da akıllı mercekler, vitreoretinal cerrahi ve sarı nokta hastalığı ile ilgili eğitimler almıştır.

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Op. Dr. Erol Havuz

    Op. Dr. Erol Havuz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Op. Dr. Erol Havuz için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Mimar Sinan Mahallesi 117.Sokak No:2 ATAKUM / SAMSUN