Yükleniyor

Uzm. Psk. Erdoğan Buhurci

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi3

Uzm.Psk. Erdoğan Buhurci, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm.Psk. Erdoğan Buhurci kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm.Psk. Erdoğan Buhurci için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Samsun Öğrenme Akademisi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Psk. Erdoğan Buhurci

            Hakkımda;

    Psk. Erdoğan Buhurci, 1983 yılında Afyonkarahisar'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Dicle Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünü başarıyla tamamlayarak Psikolog unvanı almıştır. Yüksek lisansını ise, Osmangazi Fatih Üniversitesi Eğitim Yönetimi, Denetimi, Planlama ve Uygulamasında tamamlamıştır.

    2002-2004 Yılında  Elma Şekeri Kreş ve Gündüz Bakımevi 4-5 Yaş Grubu Çocuklara İngilizce Eğitimi, 2001-2005 Yılında Diyarbakır Duygu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde Gönüllü Staj, 2005-2006 Yılında Gebze Beşyıldız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kurum Psikoloğu, 2006-2007 Yılında  Etimesgut Asker Hastanesi Psikiyatri Polikliniği, 2007-2011 Yılında Terme Özel İlkbilgin Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde part-time Aile ve Çocuklara Yönelik Psikolojik Destek, 2007-2011 Yılında  Samsun 1. Aile Mahkemesi,  2009-2011 Yılında  Adalet Bakanlığı Eğitim Daire Başkanlığı’nda Öğretim Görevlisi (belirli periyotlarda personel eğitimi), 2011-2016 Yılında  Adalet Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı Proje Yönetimi ve Eğitim Merkezleri Birimi (Proje Hazırlama ve Proje Yürütme), 2009-2016 Yılında  Adalet Bakanlığı Personeli Eğitimleri (İletişim Becerileri, Önyargı, Empati, Etkin Dinleme, Liderlik, Ekip Çalışması, Stresle Başa Çıkma, Öfke Kontrolü Alanlarında Eğitmenlik) gibi birçok kurumda danışanlarına hizmet vermiştir.

    Psk. Erdoğan Buhurci, mesleki çalışmalarına Samsun Öğrenme Akademisi'nde devam ettirerek danışanlarına hizmet vermektedir.


     

    Diploma aldığı kurum

    DİCLE ÜNİVERSİTESİ

     

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Uzm. Psk. Erdoğan Buhurci

    Uzm. Psk. Erdoğan Buhurci, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Psk. Erdoğan Buhurci için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Güzel yalı mah. 3004. sok No:19/3 Atakum/ Samsun