Yükleniyor

Psk. Elif Soykan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Elif Soykan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Elif Soykan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Elif Soykan için randevu alabilirsiniz.

Psk. Elif Soykan

Lisans eğitimini Yaşar Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi %100 İngilizce Psikoloji Bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitimi sürecinde sosyal sorumluluk projelerinde yer almış, makaleler yazmış, sunumlar yapmıştır. Sosyal sorumluluk projelerine çok önem verdiğinden Bir Dilek Tut Derneği üyesidir ve bir çok sosyal sorumluluk etkinliğinde aktif görev almıştır. Ayrıca bu sebeple, stajını Karşıyaka çocuk esirgeme kurumunda yapmayı tercih etmiştir. Bir diğer stajını ise Karşıyaka Belediyesinde tamamlamıştır. Yaşar Üniversitesi Psikoloji Topluluğunun yönetiminde görev almış ve Türkiye Psikoloji Öğrencileri Çalışma Grubunun etkinliklerine katılmıştır. Üniversite yıllarında Amerika'ya gitme fırsatı bulmuş ve orada da yaklaşık dört ay İngilizcesini geliştirmiş ve çalışmıştır. Mezuniyeti sonrasında Ege Üniversitesinden Aile Danışmanlığı eğitiminin teorik kısmını, süpervizyonu, sunumları ve sınavı başarıyla geçerek tamamlamış ve hemen ardından Türkiye'nin önde gelen terapistlerinden önce Tanı ve Değerlendirme Eğitimi ve sonrasında Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimini tamamlamıştır. Ayrıca İzmir Psikoloji Enstitüsü'nden Yetişkin Klinik Değerlendirme ve Psikoterapi eğitimi, 30 Vaka Üzerinden Psikoterapi Uygulamaları Eğitimi gibi pek çok eğitim almıştır, Kim Psikolojiden ise Kriz dönemleriyle baş etme, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Psikolojik İlk Yardım eğitimlerini tamamlamıştır. Şuanda pandemi nedeniyle online seans vermektedir.

Sağlık Rehberi

Psk. Elif Soykan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Elif Soykan

Psk. Elif Soykan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Elif Soykan için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!