Yükleniyor

Uzm. Psk. Elif Gizem Türsel

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Psk. Elif Gizem Türsel, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Psk. Elif Gizem Türsel kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Psk. Elif Gizem Türsel için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Psk. Elif Gizem Türsel, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Psk. Elif Gizem Türsel

    Uzm. Psk. Elif Gizem Türsel, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Psk. Elif Gizem Türsel için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Psk. Elif Gizem Türsel Bilgiler

      Uzman Psikolog Elif Gizem Türsel, 2010 yılında devlet bursu ile okuduğu Bursa Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Psikoloji alanında lisans eğitimini ODTÜ Psikoloji Bölümü'nde, yüksek lisans eğitimini Bursa Uludağ Üniversitesi'nde Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı'nda tamamlamıştır. Yüksek lisans tezinde Yaygın Gelişimsel Bozukluk (YGB) ve otizm tanıları olan çocukların ebeveynlerinin psikolojik sağlıklarını ve ebeveynlik tutumlarını çok katmanlı değişkenlerle ilişkilerini ele alarak incelemiştir. Yüksek lisans eğitimi devam ederken Bursa Özel İrem Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde psikolog olarak çalışmış ve Yaygın Gelişimsel Bozukluk (YGB), Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu, zihinsel ve bedensel yetersizlikler gibi tanıları olan çocuklarla sosyal beceriler, akran ilişkileri, ders çalışma alışkanlıkları ve psikolojik destek alanında çalışmıştır. Güncel olarak Anadil Danışmanlık Hizmetleri'nde psikolog olarak çocuklar/ergenler ve aileleriyle, yetişkinlerle ve çiftlerle psikolojik destek görüşmeleri yürütmektedir. 2014 yılından beri mindfulness (bilinçli farkındalık) konusunda çalışmalar yürütmektedir. Ebeveynlik, bilinçli farkındalık, öz-şefkat, duygular, duygusal zeka, duygu düzenleme, çocukluk çağındaki gelişimsel bozukluklar ve yetişkinlikte psikolojik bozukluklar ilgi alanına girmektedir. Çiftlerle Aile ve Evlilik Terapisi görüşmeleri, yetişkinlerle bireysel Bilişsel Davranışçı Terapi görüşmeleri ve okul çağındaki çocuklar (6 yaş ve üstü), ergenler ve aileleri ile Bilişsel Davranışçı Terapi görüşmeleri yapmaktadır. Lisans ve yüksek lisans eğitiminin yanında sertifikalı eğitim programlarına da dahil olarak kendini geliştirmek için çalışmıştır. Aldığı eğitimler: - Aile ve Evlilik Terapisi - 1, 2 ve 3. Düzey Eğitimleri (ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezi ve Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi) - Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi - 1. Düzey (Bilişsel Davranışçı Terapiler Derneği) - Çocuk Değerlendirme Paketi (Türk Psikologlar Derneği Bursa Şubesi) - Gilliam Otistik Bozukluk Derecelendirme Ölçeği Kursu (Ruh Sağlığı Derneği) - Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Yaklaşım Modeli Uygulamalı Eğitim Programı (PEGDER) - DIR Floortime 101 Başlangıç Düzeyi (Floortime İstanbul) - Mindfulness Based Stress Reduction (MBSR) Eğitimi (Kıvılcım Kıran Gen)

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Yeni Mudanya Yolu Bağlarbaşı Mah. Yörüklü Cad. Ömeroğlu İş Merkezi No:53 D:6, Osmangazi, Bursa