Yükleniyor

Dyt. Elif Adıgüzel

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Elif Adıgüzel, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Elif Adıgüzel kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Elif Adıgüzel için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Elif Adıgüzel

    DİYETİSYEN ELİF ADIGÜZEL KİMDİR? Diyetisyen Elif Adıgüzel 2020 yılında Eren Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldu. Ofisi Mardin/Nusaybin bölgesindedir. Uzakta olan danışanlarına doktor takvimi ile sağlıklı beslenme diyet listeleri oluşturmaktadır. Kişilerin, büyüme, gelişme dönemlerinde ve yaşamları boyunca sağlıklarının korunması, daha iyi hale gelmesi için beslenme ve diyet biliminin ilkeleri doğrultusunda kişiye özel diyet listeleri düzenlemektedir. Beslenmeden kaynaklanan sağlık sorunlarında, obezite, kilo yönetimi (kilo alma ve kilo verme), sağlıklı beslenme, hastalıklar ve diğer özel tıbbı durumlarda beslenme ve diyet programı planlar. Detaylar için Hakkımda bölümüne bakabilirsiniz. Düzenli olarak gelemeyen danışanlarımız için, doktor takvimi üzerinden online diyet hizmeti vermekteyiz. Öğünlerinize göre Diyetisyen Elif Adıgüzel size her gün önerilerde ve tavsiyelerde bulunur. Her gün aklınıza takılan soruları sorabilir ve istediğiniz zaman Diyetisyen Elif Adıgüzel’e ulaşabilirsiniz. Sağlıklı kilo vermek veya kilo almak isteyenler, gebelik dönemi beslenmesi isteyenler, emziren anneler, vejetaryenlar, sporcu beslenmesi isteyenler, sağlıklı beslenme isteyenler gibi birçok bireye düzenli uzman desteği sunar.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Elif Adıgüzel, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Elif Adıgüzel

    Dyt. Elif Adıgüzel, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Elif Adıgüzel için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Mardin, Mardin