Yükleniyor

Psk. Ege Can Atan

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ege Can Atan, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ege Can Atan kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ege Can Atan için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Ankara Emin Terapi Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Ege Can Atan

    Merhabalar, lisans eğitimim süresince çeşitli mesleki eğitimlere, kongrelere ve sempozyumlara katıldım. Aynı zamanda, Çapa Tıp Fakültesi ve şu an çalıştığım Emin Terapi Merkezi'nde de stajlarımı tamamladım. Yaptığım stajlar boyunca birçok klinik gözlem ve bilgi birikimi elde etme şansı buldum. Özellikle afazi hastalarının rehabilitasyon süreci, OKB, panik atak, anksiyete, fobi, depresyon, sınav kaygısı ve cinsel işlev bozukluklarında tecrübe edindim. Bireysel ve çift terapisi uygulamaktayım. Bireysel terapilerde genel olarak Bilişsel Davranışçı Terapi ve Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi yöntemlerini kullanmaktayım. Çift terapilerinde ise Bowen'ın kuramını örnek almaktayım. Ek olarak, merkezimizde Moxo Dikkat Testi de uygulamaktayım. Danışanlarımın sağlığı ve genel iyilik durumu benim için çok önemlidir. Özellikle hiçbir birey arasında ayrımcılık yapmadan, objektif ve mesleki etik değerlerini göz önünde bulundurarak görüşmelerimi yapmaktayım. Benimle görüşmek ve daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. Mesleki Eğitim ve Sertifikalar: Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi Moxo Dikkat Testi Uygulayıcı Eğitimi Cinsel Terapi Eğitimi Çocuk Resim ve Çizim Analizi Eğitimi

    Sağlık Rehberi

    Psk. Ege Can Atan, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Ege Can Atan

    Psk. Ege Can Atan, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Ege Can Atan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Öveçler Mahallesi Kabil Caddesi No:3/2, Çankaya