Yükleniyor

Dyt. Eda Dedeleroğlu

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Eda Dedeleroğlu, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Eda Dedeleroğlu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Eda Dedeleroğlu için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Eda Dedeleroğlu

    ​ 1998 yılında Balıkesir`de doğdu. 2016 yılında Balıkesir Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisesi`nden 2020 yılında İstanbul Okan Üniversitesi beslenme ve diyetetik bölümünden mezun oldu. Üsküdar Üniversitesi`nde beslenme ve diyetetik alanında yüksek lisans yapmaktadır. 3 yaşında tip 1 diyabet ve çölyak tanısı alması ile beslenme alanıyla hep iç içe olmuştur. 2019 ve 2020 yıllarında Balıkesir Toplum Sağlık Merkezi, İzmir Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi, İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi ve İstanbul Ulus Eat Clean Turkey`de mesleğinin her alanında stajer diyetisyen olarak çalışmış ve çeşitli etkinliklerde görev almıştır. Lisans dönemi bittikten sonra Dyt Canan Aksoy Beslenme Danışmanlığı Merkezi`nde çocuklara, diyabet hastalarına ve çölyak rahatsızlığı bulunan kişilere danışmanlık hizmeti vermiştir. Şuan Dekolte Plus'ta çalışmaktadır. ​TECRÜBELERİ Tip 1 Diyabet Karbonhidrat Sayımı Çölyak ve Glutensiz Beslenme Kardiyovasküler Hastalıklar İnsülin Direnci Triatlon Sporcularında Beslenme Probiyotik Kullanımı Psiko - Diyet

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Eda Dedeleroğlu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Eda Dedeleroğlu

    Dyt. Eda Dedeleroğlu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Eda Dedeleroğlu için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Bağdat Caddesi, İstanbul