Yükleniyor

Dyt. Eda Bal

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Eda Bal, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Eda Bal kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Eda Bal için randevu alabilirsiniz.

Dyt. Eda Bal

Diyetisyen Eda Bal, 2018 yılında Fırat Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden onur derecesiyle mezun olmuştur. Lisans bitirme tezi olarak “Diyabet ve Kalp Hastalarında Beslenme Tedavisi” konusunu ayrıntılı bir şekilde inceleyerek hazırlamıştır. Eğitim süresi boyunca, Fırat Üniversitesi Hastanesinde dahiliye, nefroloji, kardiyoloji, onkoloji, genel cerrahi, bariatrik cerrahi kliniklerinde ve beslenme ve diyet polikliniğinde yetişkin beslenmesi üzerine ve Fırat Üniversitesi Sosyal Tesisleri ile Üniversite Evi mutfaklarında kurum beslenmesi üzerine stajlarını başarı ile tamamlamıştır. Bugüne kadar beslenme ve diyetetik alanında birçok konferans ve seminere katılan Eda Bal, diyabet diyetisyenliği, kardiyoloji diyetisyenliği, onkoloji diyetisyenliği, sporcu beslenmesi, obezite ve diyabet tedavisinde güncel yaklaşımlar gibi eğitim ve kurslara da katılmıştır. Diyetisyen Eda Bal, eğitim süresince ve sonrasında edindiği tecrübeler ile 2021 yılında Diyetisyen Eda Bal Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezini kurmuştur. Diyetisyen Eda Bal, sağlıklı kilo verme ve kilo alma, obezite ve kilo kontrol yönetimi, gebelik ve emziklilik döneminde beslenme, okul öncesi ve okul çağı çocuklarında beslenme, ergenlik döneminde beslenme, sporcu beslenmesi, diyabette beslenme, obezite cerrahisi sonrası beslenme, kalp ve damar hastalıklarında beslenme, hipertansiyon ve beslenme, onkolojide beslenme, tiroid hastalarında beslenme, gut hastalığında beslenme, sindirim sistemi hastalıklarında beslenme, yeme davranış bozukluklarında beslenme ve kurumsal beslenme konularında danışanlarına yüz yüze ve online hizmet vermektedir.

Sağlık Rehberi

Dyt. Eda Bal, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Dyt. Eda Bal

Dyt. Eda Bal, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Dyt. Eda Bal için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!