Yükleniyor

Uzm. Dyt. Eda Arslan

5.0
Yorum Sayısı1
Sağlık Rehberi3

Eda Arslan, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir.Eda Arslan kimdir? Hangi hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Eda Arslan için randevu alabilirisiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzm. Dyt. Eda Arslan Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi
 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Dyt. Eda Arslan

    Eda Arslan, lisans eğitimini 2020 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünde tamamlamıştır. Lisans bitirme tezi, “Nörodejeneratif Hastalıklarda Beslenme” konusu üzerinedir.

    2022 yılında İstanbul Okan Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Tezli Yüksek Lisans programını bitirerek Uzman Diyetisyen unvanı almaya hak kazanmıştır. Yüksek lisans tezi, “Hedonik Açlık, Yeme Arzusu ve Ruh Sağlığı Sürekliliği” konusu üzerinedir. 

    Arslan, lisans ve yüksek lisans eğitimi sürecinde İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi, Ünye Devlet Hastanesi, İstanbul’da özel bir hastanede ve çeşitli özel beslenme kliniklerinde stajlarını tamamlamıştır. 

    2020 yılından bu yana profesyonel olarak; yetişkin, çocuk ve ergen danışanlarına Samsun/Atakum'da  yüz yüze diyet danışmanlık hizmeti vermektedir.

    Obezite tedavisi, kilo kontrolü, zayıflama, kilo koruma programları, gebelik ve emzirme döneminde beslenme, sporcu beslenmesi, hastalıklarda tıbbi beslenme, çocuk ve ergenlerde kilo kontrolü alanlarında yetkinliği bulunmaktadır. 

    UZMAN DİYETİSYEN EDA ARSLAN BESLENME VE DİYET DANIŞMANLIK MERKEZİ kurucusudur.Klinik bünyesinde Andulasyon Terapi (Andumedic Pro3), Profesyonel Vücut Analizi (Tanita 580MC) ve etkili diyet programları ile zayıflama sürecinde danışlanlarıyla hızlı sonuçlar almaktadır.


     

     

    Sağlık Rehberi

    Galeri

    Tarih

    28-08-2023

    Uzm.dyt.eda Arslan

    • Uzm.dyt.eda Arslan
    • Uzm.dyt.eda Arslan

    Yorumlar

    Uzm. Dyt. Eda Arslan için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt
     • Resim Yok

      Eda hanımdan yaklaşık 3 aydır destek alıyorum. Kendisinin verdiği diyet programları açlık hissetmeden ve kendimi zorlamadan kilo vermemi sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum :)

      • Uzm. Dyt. Eda Arslan

       Teşekkür Ediyorum Sevda Hanım Böyle Düşünmeniz Beni Mutlu Etti..

       28-08-2023

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Esenevler Mahallesi 445.Sokak No:6 Daire:11 (Denizevleri Tramvay Durağı Karşısı -- Migros Üzeri)