Yükleniyor

Psk. Ecenur Efe Başarır

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ecenur Efe Başarır, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ecenur Efe Başarır kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ecenur Efe Başarır için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • İzmit Psikoloji Kliniği
 • Ser Psikoloji Ve Danışmanlık Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Ecenur Efe Başarır

    Psikolog ve Aile Danışmanı Ecenur EFE BAŞARIR, Üsküdar Üniversitesi “Psikoloji” bölümünden “Onur öğrencisi” olarak mezun olmuştur ve aynı üniversitede “Klinik Psikoloji” Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. Lisans eğitimi sürecinde NP İstanbul Beyin Hastanesi ve Medical Park Hastanelerinde hasta vizitlerine katılarak vaka gözlemleri yapmıştır. KAÇUV, Down Sendromu Derneği gibi kuruluşlarda gönüllü olarak çalışmalara katılmıştır.  Şuan da Ser Psikoloji Danışmanlık Merkezinde çalışmaktadır. Çocuk/Ergen ve Yetişkin Terapileri vermektedir. Aldığı psikolojik test ve psikoterapi eğitimleri: * Aile Danışmanlığı  * Filial Oyun Terapisi  * BDT (Bilişsel Davranışçı Terapiler) * HYT (Hipnotik Yeniden Yapılandırma Terapisi) * Cinsel Terapi  * Temel İşaret Dili Eğitimi -Çocuk ve Yetişkin Testleri * MMPI uygulama ve Yorumlama Eğitimi * Ankara Gelişim Tarama Envanteri * Resim Çizme Testleri * Bender Gestalt Görsel Motor Algı Testi * D2 Dikkat Testi * Berier Cümle tamamlama Testi  * Metropolitan Okul Olgunluğu Testi * Beck Anksiyete ve Depresyon Ölçekleri * Mini Mental Testler

    Sağlık Rehberi

    Psk. Ecenur Efe Başarır, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Ecenur Efe Başarır

    Psk. Ecenur Efe Başarır, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Ecenur Efe Başarır için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Yenişehir Mahallesi Paşa Caddesi no:74 İzmit/Kocaeli, İzmit, Kocaeli