Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Op. Dr. Ebru Şen, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet vermektedir. Op. Dr. Ebru Şen kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Op. Dr. Ebru Şen için randevu alabilirsiniz.

Op. Dr. Ebru Şen

1984 yılında Adana da doğdum. İlk ve orta öğretimi Sabancı İlköğretim okulunda Adana'da, liseyi yatılı olarak Kahramanmaraş Süleyman Demirel Fen lisesinde tamamladım. 2002 yılında İstanbul Tıp Fakültesine girdim. 2008 de mezun olduğum yıl Bağcılar Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Plastik, Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi eğitimine başladım. 2014 de uzmanlık diplomamı alıp, Kars Kafkas Üniversitesine atandım. Burada Plastik Cerrahi Anabilim Dalını kurdum ve Yardımcı Doçent olarak çalıştıktan sonra 2016 da kendi isteğimle akademik kadrodan feragat edip Samatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde çalışmaya başladım. Bu sürede Brezilya'ya Prof Dr Carlos Roxo nun yanına postbariatrik cerrahi eğitimi almak için gittim. Burada bulunduğum 4 ayda Pitanguy klinkte dünyaca ünlü Prof. lerden yüz estetiği eğitimi aldım. Dönüşümü takiben 2017 itibariyle Nişantaşında ortak kullanımlı bir özel muayenehanede hasta görmeye başladım. Şuanda da kendi muayenhanemde Teşvikiye caddesinde hasta kabulüne devam etmekteyim.

Sağlık Rehberi

Op. Dr. Ebru Şen, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Op. Dr. Ebru Şen

Op. Dr. Ebru Şen, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Op. Dr. Ebru Şen için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.