Yükleniyor

Psk. Ebru Arslan Aktürk

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ebru Arslan Aktürk, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ebru Arslan Aktürk kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ebru Arslan Aktürk için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Psk. Ebru Arslan
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Ebru Arslan Aktürk

    Lisans eğitimimi Mersin Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamladım. Üniversite eğitimimde hem çocuk-ergen hem de yetişkin psikopatolojisi üzerine dersler aldım. Üniversite döneminde yapılan öğrenci kongreleri ve ulusal kongrelere katıldım. 2013 yılında mezun oldum ve meslek hayatıma sağlık bakanlığında başladım. Önce il sağlık müdürlüğünde alanımla ilgili çeşitli eğitimler verdim. (depresyon, anksiyete bozuklukları, anne baba tutumları, madde bağımlılığı, kadına yönelik şiddet, öfke ve stres yönetimi …) Daha sonra Sağlıklı Hayat Merkezi’nde çocuk-ergen ve yetişkin psikolojik danışma görevini uzunca süre icra ettim. Daha sonra çalışma hayatıma devlet hastanesinde poliklinik hizmetlerinde(nöropsikolojik testler, kişilik testleri, zeka testleri uygulayıcılığı), yatan hasta servislerinde(psikotik bozukluk, major depresyon, intihar vakaları,bipolar duygulanım bozukluğu olan hastalar) ve bireysellik danışma birimlerinde(yetişkin psikolojik danışma) çalıştım. Bilişsel Davranışçı Psikoterapi Derneği’nden Prof. Dr. Hakan Türkçapar, Prof. Dr. Levent Sütçügil Doç. Dr. Kadir Özdel gibi uzmanlardan OKB, Anksiyete Bozuklukları, Panik Atak, Sosyal Fobi, Özgül Fobiler, Travma Sonrası Stres Bozukluğu Ve Depresyon gibi bir çok alanda etkili olan psikoterapi eğitimini tamamladım. EMDR (Göz Hareketleri İle Duyarsızlaştırma ve Yeniden Yapılandırma) Travma konusunda en iyi yöntemlerden olan 1. Düzey terapi eğitimini Klinik Psikolog Emre Konuk ve Klinik Psikolog Asena P. Yurtsever gibi EMDR uygulama ve eğitimci anlamında uzman kişilerden almış olup şu anda süpervizyon aşamasında bulunmaktayım. Psikososyal Destek Programı kapsamında Aile Terapisi, Cinsel İşlev Bozuklukları(Vajinismus, erken boşalma, ereksiyon problemleri), Yeme Bozuklukları, Kaygı Bozuklukları, Kayıp –Yas Süreci, Depresyon, Yaygın Gelişimsel Bozukluklar vs. konularda iki aşamalı teorik eğitim ve vaka incelemelerini tamamladım. Meslek hayatım boyunca aktif olarak bireysel danışmalık yaptığım üzere yüzlerce danışanla çalıştım ve hala aktif olarak çalışmaktayım.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Ebru Arslan Aktürk, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Ebru Arslan Aktürk

    Psk. Ebru Arslan Aktürk, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Ebru Arslan Aktürk için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Laleli, 5201. Sk. No:6, 45030 Yunusemre/Manisa, Manisa