Yükleniyor

Psk. Ebrar Günel

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ebrar Günel, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ebrar Günel kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ebrar Günel için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Psk. Ebrar Günel, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Psk. Ebrar Günel

     Psk. Ebrar Günel, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Psk. Ebrar Günel için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Psk. Ebrar Günel Bilgiler

       Sevgili Danışanlar; Psikolog Ebrar Günel İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. Lisans eğitmi süresince özel eğitim merkezleri, anaokulu ve psikolojik danışmanlık gibi farklı alanlarda deneyime sahip oldu. Psikoloji topluluğu yönetim kurulu üyeliğini yaparak çeşitli faaliyetler yer alıp, sosyal sorumluluk projelerine katıldı. Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nda 2 yıl boyunca çocuklara gönüllü olarak eğitim vermiştir. Lisede okuduğu Çocuk Gelişimi bölümünün etkisi ile de çocuk alanına yönelmek isteyen Günel; Çocuk Değerlendirme Testleri, Çocuk Çizim ve Resim Analizi, Oyun Terapisi gibi eğitimlerini aldı. Şu an çocuk ve aile görüşmeleri yapmakta, seminerler vermektedir.

       İhtisaslar

       • Psikoloji

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.