Yükleniyor
0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Duygu Uyar, Çocuk Gelişimi alanında hizmet vermektedir. Duygu Uyar kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Duygu Uyar için randevu alabilirsiniz.

Duygu Uyar

Hacettepe Üniversitesi Sağlık bilimleri fakültesi Çocuk Gelişimi bölümünden 2009 yılında mezun olan Duygu Uyar, eğitim gördüğü dönemde Pembe Kurbağa çocuk tiyatrosunda çalıştı. Mezuniyetinin ardından bir yıl Ankara'da özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde görev yaptı. 2010 yılında Sakarya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne kadrolu olarak atandı. 5395 sayılı çocuk koruma kanunu kapsamında kimsesiz çocukların bulunduğu yatılı kuruluşlarda görev aldı. Aynı bünyede bulunan koruma ve bakım altındaki çocuklar ve çocukların yerleştirildiği koruyucu ailelere çocuk gelişim uzmanı olarak danışmanlık hizmeti verdi. Devlet memurluğu döneminde şehir dışında bir çok eğitime katılan ve bilgilerini hep güncel tutan Duygu Uyar son olarak 2018 yılında Ankara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Çocuk Gelişimi bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Sağlık Rehberi

Duygu Uyar, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Duygu Uyar

Duygu Uyar, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Duygu Uyar için bir yorum yazın

    Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

    capt

    Ücretsiz Randevu Al

    * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

    Bu Doktor Siz misiniz? Üyeliği Talep Edin!