Yükleniyor

Psk. Dan. Duygu Kılıç

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Dan. Duygu Kılıç, Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında hizmet vermektedir. Psk. Dan. Duygu Kılıç kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Dan. Duygu Kılıç için randevu alabilirsiniz.

Psk. Dan. Duygu Kılıç

Lisansımi Marmara üniversitesi Psikolojik danismanlik ve Rehberlik bölümünde 2010 yılında tamamladı . Sonrasında okul kademelerinde Psikolojik Danışman olarak görev yaptı. 2017 yilin Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek lisansımı bitirdi. Aldığı eğitimler Theraplay Oyun ve Aile Terapisi ve Marschak Etkileşim Metodu 1. Düzey Eğitimi (Nadis Danışmanlık) Çocuklarla ölüm hakkında İletişim Kurmak (İrem Polat) Çocuklarda Sağlıklı İletişim Kurmak webinarı (Pınar Mermer) Çocuk Merkezli Oyun Terapisi(Bırgül Emiroğlu Bakay, Oyun Terapileri Derneği) Denver II Gelişimsel Tarama Testi (Çocuk Gelişimsel Nöroloji Derneği) Cocuk ve Ergenlerde Görülen Obsesif Kompülsif bozuklukta BDT uygulamalı Eğitimi (Dr. Başak Demiriz) Çözüm Odaklı Terapi(Nevin Dölek)

Sağlık Rehberi

Psk. Dan. Duygu Kılıç, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Dan. Duygu Kılıç

Psk. Dan. Duygu Kılıç, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Dan. Duygu Kılıç için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.