Yükleniyor

Uzm. Dr. Deniz Yavuz

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Dr. Deniz Yavuz, Dermatoloji (Cildiye) alanında hizmet vermektedir. Uzm. Dr. Deniz Yavuz kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Dr. Deniz Yavuz için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Dr. Deniz Yavuz Muayenehanesi
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Uzm. Dr. Deniz Yavuz


    2001 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuş Tıp Doktoru ünvanını almıştır. 2003-2008 yılları arasında İstanbul Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniğinde Dermatoloji ihtisasını tamamladı. 2009-2010 arasında Adıyaman 82. Yıl Devlet Hastanesi ve Erzurum Palandöken Devlet Hastanesinde devlet hizmet yükümlülüğünü tamamladı. 2010-2015 yılları arasında Kağıthane DH ve Baltalimanı Kemik Hastanesinde Dermatoloji polikliniğinde çok sayıda hasta muayene etmiş ve takip etmiştir. 2015 yılından 2018 yılına kadar Okmeydanı Eğitim Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniğinde; Dermatoloji Uzman Hekimi olarak hasta takibi ve Estetik Dermatoloji polikliniğinde asistan eğitimi ve birebir Ameliyatsız Estetik işlemleri Dermatoloji Asistanları ile birlikte çalışmış ve deneyim kazanmalarını sağlamıştır. 2019 Eylül ayı itibari ile kendi özel muayenehanesinde açmış ve özel olarak ilgilendiği Akne tedavisi, Leke tedavisi, Yaşlanma karşıtı tedaviler için Enerji bazlı cihaz kullanımı ve tedavilerinde daha yoğunlaşarak çalışmaya devam etmektedir.

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Dr. Deniz Yavuz, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Dr. Deniz Yavuz

    Uzm. Dr. Deniz Yavuz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Dr. Deniz Yavuz için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Teşvikiye Mah. Hüsrev Gerede Cad. Tanin Apt. No:88/3 Nişantaşı – Şişli / İstanbul