Yükleniyor

Psk. Demet Sağlam

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Demet Sağlam, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Demet Sağlam kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Demet Sağlam için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • psikolojik danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Demet Sağlam

    İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun oldum. Lisans eğitimim süresince Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Psikiyatri Kliniğinde, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöroloji Ana Bilim Dalında, Tohum Otizm Vakfında, İstanbul Üniversitesi Beyazıt Kreşinde stajyer olarak çalıştım. Lisans eğitimim sırasında İstanbul Üniversitesi Kariyer Geliştirme Merkezinde asistan öğrenci olarak görev aldım. Lisansımı tamamladıktan sonra Aydın Büyükşehir Belediyesi Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezinde çocuk, ergen, yetişkin ve çiftlere bireysel psikolojik danışmanlık hizmeti verdim, çocuk ve yetişkinler ile grup terapisi çalışmaları yürüttüm. 60 yaş ve üstü bireyler ile psikososyal eğitim ve etkinlik çalışmaları gerçekleştirdim. Online olarak (skype, zoom vb. uygulamalar ile) ergen ve yetişkin bireylere bireysel psikolojik danışmanlık vermeye devam etmekteyim. Varoluşçu Akademi bünyesinde Varoluşçu Analiz Eğitimine ve Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimine devam etmekteyim. Geçmiş yıllarda almış olduğum eğitimler;   *Aile Danışmanlığı Eğitimi (İzmir Katip Çelebi Üniversitesi) *Bilişsel Davranışçı Terapi Kuram ve Uygulama Eğitimi (Prof. Dr. Hakan Türkçapar) *Attentioner Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Uygulayıcı Eğitimi (Dr. Hülya Bingöl Çağlayan) *Çocuklara Uygulanan Testler Eğitimi (Uz. Kl. Psk. Yasemin Ozan) -Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE), -Çocuklarda Tematik Algı Testi (CAT), -Louisa Duss Psikanalitik Hikayeler Testi, -Koppitz İnsan Çizim Testi, -Okula Hazırlık Değerlendirme Testi, -Bender-Gestalt Görsel Motor Algılama Testi, -Gesell Gelişim Testi, -Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, -Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, -Benton Kognitif Fonksiyonlar ve Görsel Bellek Testi

    Sağlık Rehberi

    Psk. Demet Sağlam, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Demet Sağlam

    Psk. Demet Sağlam, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Demet Sağlam için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Konacık Çırkan caddesi, Muğla