Yükleniyor

Psk. Ceyda Yılmaz

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ceyda Yılmaz, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ceyda Yılmaz kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ceyda Yılmaz için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Mercan Sağlıklı Yaşam Merkezi
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Psk. Ceyda Yılmaz, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Ceyda Yılmaz

    Psk. Ceyda Yılmaz, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Ceyda Yılmaz için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Psk. Ceyda Yılmaz Bilgiler

      Psikolog Ceyda Yılmaz, İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. Şu an Doğuş Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans programında tez aşamasındadır. Lisans sürecinde Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde kadın ve erkek koğuşlarında ayrı ayrı staj görmüştür. Yrd. Doç. Dr. Ezel Avcı'dan Psikolojik Testler dersi adı altında bir çok yetişkin ve çocuk testleri eğitimi almıştır. Çocuk-ergen ve yetişkin grubu danışan kabul etmektedir. Yetişkinlere yönelik Bilişsel Davranışçı Terapi eğitiminde süpervizyon aşamasındadır. Umuda Koşanlar Derneği'nde aktif olarak Afrika Gönüllülüğü yapmaktadır. Stajlar- Özel Öz Paşabahçe Anaokulu TÜZDEV (Türkiye Üstün Zekalı ve Dahi Çocuklar Eğitim Vakfı) Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alınan Eğitimler ve Testler- Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi Masal Terapi Oyun Terapisi MMPI AGTE (Ankara Gelişim Envateri) Kent-EGY Metropolitan Okul Öncesi Olgunluk Testi Frankfurter Dikkat Testi Beck Depresyon Ölçeği Beck Anksiyete Ölçeği Geriatrik Depresyon Ölçeği Kısa Formu SCL-90 R Psikanalitik Hikayeler testi - Louisa Duss Bir insan çiz Küçük Adımlar Erken Eğitim Programı WISC-R Testi Mikro Beden Dili Eğitimi Body Language for Effective Communication

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Bahçelievler Mah., Ata2 Sitesi, Kavak Sokak No:19, İstanbul