Yükleniyor

Uzm. Psk. Ceyda Demirbaşoğlu

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Psk. Ceyda Demirbaşoğlu, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Psk. Ceyda Demirbaşoğlu kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Psk. Ceyda Demirbaşoğlu için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Uzm. Psk. Ceyda Demirbaşoğlu
Açık Adres

Hizmetler
  Tüm Hizmetleri Gör
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Tüm Hastalıkları Gör
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Tüm Sigortaları Gör
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Sağlık Rehberi

    Uzm. Psk. Ceyda Demirbaşoğlu, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Uzm. Psk. Ceyda Demirbaşoğlu

    Uzm. Psk. Ceyda Demirbaşoğlu, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Uzm. Psk. Ceyda Demirbaşoğlu için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

      Uzm. Psk. Ceyda Demirbaşoğlu Bilgiler

      Psikoloji lisansımı Okan Üniversitesi'nden 2010 yılında, yüksek lisansımı Maltepe Üniversitesi'nden 2019 yılında aldım. Erteleme üzerine Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi yöntemiyle danışmanlık veriyorum. Profesyonel iş deneyimim sivil toplum sektöründe olduğu için, iş hayatını sosyal sorumluluk olarak görerek hayatına dokunabildiğim kadar çok insana ulaşmaya çalışıyorum. Sivil toplum alanında dezavantajlı çocuklar, ergenler ve ailelerle danışmanlık ve eğitmenlik konusunda deneyimliyim, atölye çalışmaları ve konuşmalar yapıyorum. TOÇEV Eğitim Vakfı’nda psikolog olarak yurt çapında ilkokuldan üniversite sonuna kadar sosyal dezavantajlı öğrencilerin gelişimlerini ev ziyaretleri ve psikososyal atölye çalışmalarıyla takip ettim. Yaklaşık 10bin ergen ve aileleriyle çalıştım, ergenlik semptomları, öfke yönetimi, şiddet eğilimi, umut konularında saha çalışmaları yürüterek bilimsel araştırma verileri elde ettim. Eğitmeni olduğum, ergenlerde umut artışı ve şiddet eğilimi düşüşü elde edilen ve 2016 yılında tamamlanan proje ulusal ve uluslararası üç ödüle layık görüldü. 12-18 yaş suça itilmiş erkek çocuklarla Ergenlik ve İletişim Becerileri(2013), Bağımlılığa Karşı Sanat Terapisi(2015) projelerinin içerik ve saha çalışmalarını yürüttüm. Lise öğrencilerini sağlıklı beslenme ve egzersiz alışkanlığına yönlendirmeyi hedefleyen Hey Genç Harekete Geç projesinin içerik ve saha çalışmalarında yer aldım. 9-10 yaş öğrencilerinin yaratıcılık becerilerini geliştiren Benim Yaratıcı Dünyam Projesi’nde Koç Üniversitesi akademisyenleriyle görev aldım. 3 yıldır Bugün Benim Gelecek Benim projesi kapsamında tarım işçisi çocuklarla çocuk işçiliğini önleme ve kişisel sınırları korumaya yönelik duygusal zekâ atölyeleri yürütüyorum. Avrupa Birliği Projeleri “Özgürlüğüm” ve “Özgürüm” kapsamında, yurt çapında Kadın Ceza İnfaz Kurumlarında Proje Asistanlığı yaparak Çocuk Gelişim Programı eğitmeni olarak görev aldım ve Yüksek Lisansımı “Anneleriyle Ceza İnfaz Kurumu’nda Kalan 0-6 yaş Çocukların Gelişimlerinin ve Annelerinin Gözüyle Yaşam Deneyimlerinin Karma Araştırma Yöntemiyle Araştırılması” konulu tezimle tamamladım. Beden ruh zihin bütünlüğü için multidisipliner atölye çalışmalarına kurucusu olduğum Gelişim Noktası’nda devam ediyorum. Deneyimlerimi aktardığım bir TEDX konuşmam var, izlemenizi öneririm. Görüşmek için ilk randevunuzu almayı ertelemeyin :)

      İhtisaslar

      • Psikoloji

      Ücretsiz Randevu Al

      * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

      Adres

      Caddebostan Mahallesi Bağdat Caddesi İskele Sokak Demirağa Çıkmazı No:10/1, İstanbul