Yükleniyor

Psk. Ceren Mernekli

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Ceren Mernekli, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Ceren Mernekli kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Ceren Mernekli için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • İzmir Perla Psikoloji
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Psk. Ceren Mernekli

    Turna Ceren Mernekli, 2021 yılında Yaşar Üniversitesi Psikoloji bölümünden (%100 ingilizce) mezun olmuştur. Aynı zamanda halen İstanbul Üniversitesi Uzaktan Eğitim Fakültesinde Çocuk Gelişimi bölümü okumaktadır. Lisans eğitimi boyunca çeşitli klinikler ve anaokullarında stajyer olarak görev alan Turna Ceren Mernekli, lisans eğitimi süresince ve sonrasında aldığı eğitimler ve katıldığı seminerler ile mesleki gelişimine katkı sağlamıştır. MMPI Uygulayıcı Eğitimi, Kapsamlı Çocuk Değerlendirme Testleri Eğitimi, Çocuk Resimleri Analizi Eğitimi, TAT & CAT ve Projektif Çizim Testleri Eğitimi olmak üzere çeşitli test eğitimleri almıştır. Terapilerinde Bilişsel Davranışçı Terapi tekniklerini kullanan Turna Ceren Mernekli, Prof. Dr. M. Hakan Türkçapar’dan aldığı Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Aynı zamanda Nilüfer Devecigil tarafından aldığı Deneyimsel Oyun Terapisi ve Nevin Dölek tarafından aldığı Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi ile Kriz ve Yas Danışmanlığı ve eğitimlerini de başarıyla tamamlamıştır.

    Sağlık Rehberi

    Psk. Ceren Mernekli, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Psk. Ceren Mernekli

    Psk. Ceren Mernekli, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Psk. Ceren Mernekli için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Bostanlı Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:32/1, Karşıyaka, İzmir