Yükleniyor

Psk. Cennet Doğa

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Psk. Cennet Doğa, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Psk. Cennet Doğa kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Psk. Cennet Doğa için randevu alabilirsiniz.

Psk. Cennet Doğa

Ben Psikolog Cennet Doğa, Manisa’nın Salihli ilçesinde doğdum. İlköğretim eğitimini Manisa’nın Alaşehir ilçesinde tamamladım. Lise eğitimini ise Salihli Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladım. Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olup farklı alanlarda iş tecrübesi edindim. Dokuz Eylül Üniversitesinde Pedagojik Formasyon eğitimini, Ege Üniversitesinde de Aile Danışmanlığı eğitimini başarıyla tamamladım. Lisans eğitimimin ikinci senesinde Alaşehir Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde gönüllü staj yaptım. Lisansımın üçüncü senesinde de Dokuz Eylül Üniversitesi Yetişkin Psikiyatri bölümünde ve Narlıdere Huzurevinde stajyer psikolog olarak çalıştım. Mezun olduktan sonra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na bağlı Türkiye Ergen Profili Araştırması’nda Ege bölge sorumlusu olarak çalıştım.Eğitim kurumu olarak Atılgan Özel Öğretim Kurumlarında psikolojik danışmanlık yaptım. Sonrasında da Özel İzmir Atakent Kişisel Gelişim Kursu’nda kurum psikologluğu yaptım. Şu anda avukat olan ortağımla birlikte Uzman Hukuk&Psikoloji&Danışmanlık Merkezinde kurum psikologluğu yapmaktayım. Danışmanlık konusunda danışanlarıma yardımcı olmaktayım. Bireysel terapi anlamında danışanlarımla birebir ilgilenmekteyim. Sınav kaygısı yaşayan öğrencilerle hem kaygı durumları hem de motivasyonları konusunda desteklerde bulunmaktayım. Çiftlere, ailelere ve çocuklarına danışmanlık yapmaktayım. Danışanların bireyselliği üstüne çalışan biri olarak bireylerin süreçleriyle birebir ilgilenmekteyim. Çalıştığım kurumlardan referanslarım bulunmaktadır. Pedagojik formasyonum, aile danışmalığı eğitimim, oyun terapisi eğitimim, masal terapisi eğitimim ve çocuk klinik görüşmeleri değerlendirme eğitimim bulunmaktadır. Çocuk-ergen ve yetişkin psikoterapisi alanında tecrübelerim bulunmaktadır.

Sağlık Rehberi

Psk. Cennet Doğa, henüz hiç paylaşım yapmamış..

Galeri

Psk. Cennet Doğa

Psk. Cennet Doğa, henüz hiç galeri paylaşmamış..

Yorumlar

Psk. Cennet Doğa için bir yorum yazın

  Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

  capt

  Ücretsiz Randevu Al

  * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

  doktor uzman

  Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.