Yükleniyor

Dyt. Cansu Özdemir

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Dyt. Cansu Özdemir, Diyetisyen alanında hizmet vermektedir. Dyt. Cansu Özdemir kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Dyt. Cansu Özdemir için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

 • Canlı Danışmanlık
Açık Adres

Hizmetler
  Hizmetleri Genişlet
  Hizmetleri Kısalt
  Hastalıklar
   Hastalıkları Genişlet
   Hastalıkları Kısalt
   Sigortalar
    Sigortaları Genişlet
    Sigortaları Kısalt
    Kabul Edilen Yaş Grubu

    Konum

    Dyt. Cansu Özdemir

    2012 yılında Ege Üniversitesi Hemşirelik Faküktesi’nden mezun oldum. O yıldan bugüne 1 yıl Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Anestezi ve Reanimasyon Yoğun Bakım Hemşiresi, 7 yıl Acıbadem Kadıköy Hastanesi’de Ameliyathane Hemşiresi olarak görev yaptım. Bu süreçte kendimi geliştirmek ve kişiliğime daha uygun işi icra edebilmek adına radikal bir karar alıp mesleğimi değiştirmeye karar verdim. Bu doğrultuda Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü’nü tam burslu olarak kazanıp okudum. Stajlarımı aşağıda belirttiğim merkezlerde tamamladım. Acıbadem Kadıköy Hastanesi Medical Park Göztepe Hastanesi Şefdiyet Beslenme ve Diyet Danışmanlık Ofisi Palladium Tower Sardunya Catering Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık alanında uzun yıllardır hizmet vermiş, iletişimi kuvvetli, çalışkan, yeniliklere açık ve sürekli kendini geliştiren bir diyetisyenim. Bu güne kadar yüzlerce danışanıma online diyet takibi ile sağlıklı yaşam ve beslenme alışkanlıklarının kazandırılması, kilo alma, kilo verme, gebelik döneminde beslenme, obezite ve kronik hastalıklarda beslenme gibi sayısız konuda yardımcı oldum ve harika sonuçlar aldık. Tüm yaş gruplarında, hastalıklarda ve klinik beslenmede oldukça deneyimliyim. Ayrıca Fonksiyonel Tıp Diyetisyenliği Eğitimleri’ ne katıldım. GAPS protokolü, ketojenik beslenme, vegan ve vejetaryen beslenmesi gibi faklı beslenme modellerinde de danışmanlık hizmeti veriyorum. Düzenli olarak yazılarımın yayınlandığı MD Magazin dergisinden beslenmeyle ilgili en güncel konuları da takip etmenizi öneririm. Sağlıklı beslenme bir yaşam biçimidir. Saygılar, sevgiler.

    Sağlık Rehberi

    Dyt. Cansu Özdemir, henüz hiç paylaşım yapmamış..

    Galeri

    Dyt. Cansu Özdemir

    Dyt. Cansu Özdemir, henüz hiç galeri paylaşmamış..

    Yorumlar

    Dyt. Cansu Özdemir için bir yorum yazın

     Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

     capt

     Ücretsiz Randevu Al

     * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

     Adres

     Muğla, Muğla