Yükleniyor

Uzm. Kl. Psk. Cansu Gül

0.0
Yorum Sayısı0
Sağlık Rehberi0

Uzm. Kl. Psk. Cansu Gül, Psikoloji alanında hizmet vermektedir. Uzm. Kl. Psk. Cansu Gül kimdir? Hangi Hastanede, iletişim bilgileri ve hakkındaki yorumları okuyabilirsiniz. Uzm. Kl. Psk. Cansu Gül için randevu alabilirsiniz.

Adresler ve Hizmetler

  Açık Adres

  Hizmetler
   Hastalıklar
    Sigortalar
     Kabul Edilen Yaş Grubu

     Konum

     Sağlık Rehberi

     Uzm. Kl. Psk. Cansu Gül, henüz hiç paylaşım yapmamış..

     Galeri

     Uzm. Kl. Psk. Cansu Gül

     Uzm. Kl. Psk. Cansu Gül, henüz hiç galeri paylaşmamış..

     Yorumlar

     Uzm. Kl. Psk. Cansu Gül için bir yorum yazın

      Yorum Gönder ( İsminiz Gizli Kalacaktır )

      capt

       Uzm. Kl. Psk. Cansu Gül Bilgiler

       Lisans eğitimini 2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitimi boyunca Doğa Koleji Anaokulu, TODEV, Balıklı Rum Hastanesi Psikiyatri Polikliniği gibi çeşitli alanlarda stajlarını tamamlamıştır. Lisans eğitiminden sonra, 2012 yılında profesyonel olarak alana atılmıştır. Özel eğitim ve Rehabilitasyon alanında, özel gereksinime ihtiyacı olan çocukların eğitim planlarının oluşturulmasını, gerekli testlerin yapılmasını sağlamıştır. Aynı zamanda otizm spektrum bozukluğu, rett sendromu, down sendromu, özel öğrenme güçlüğü, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu tanılı çocuklar ile çalışmalarını sürdürmüş ve bireysel terapistliğini yapmıştır. Rehabilitasyon merkezinde eğitim gören bireylerin ailelerine danışmanlık hizmeti vermiş olup aynı zamanda da ailelere yönelik seminerler düzenlemiştir. Çalışma hayatı esnasında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansa başlamış olup 2015 yılı ocak ayında uzmanlığını almıştır. Uzmanlık tezini Madde bağımlılığı alanında vermiş olup, NPİSTANBUL Hastanesinde gerekli çalışmaları yürütmüştür. 2018, Mart ayı itibariyle Nişantaşında bulunan özel danışmanlık merkezinde bireysel terapist olarak çalışmış olup, Ekim(2018) ayında PN.ID Danışmanlık Merkezini kurmuştur. Danışmanlık hizmetine Özel Kurtköy Hastanesinde  ve kurucusu olduğu PN.ID DANIŞMANLIK MERKEZİ’ nde  devam etmektedir. Çocuk ve Ergenlerde EMDR Uygulamaları-DR. LUISA RANGEL / 2019 EMDR Level 1-2 - ROY KIESSLING/ 2019 DENVER 2 Gelişimsel Tarama Envanteri - Gelişimsel Çocuk Nörolojisi Derneği / 2019 Aile ve Çift Danışmalığı Eğitimi ve Süpervizyonu- Üsküdar Üniversitesi /2018 Oyun Terapisi Eğitimi -Üsküdar Üniversitesi /2018 C.A.T- Üsküdar Üniverstesi /2018 ​RORSCHACH TESTİ EĞİTİMİ (YETİŞKİN) - Rorschach ve Projektif Testler Derneği -Tevfika İkiz /2016-2018 C4 İyileştirme Çözümleri, Bağımlılıkla Mücadele/İstanbul- DR. BOB LYNN /2015  Motivasyonel Görüşme Teknikleri - Prof. Dr. Kültegin Ögel/ 2015 Bilişsel Davranışçı Terapi - Prof. Dr. Hakan Türkçapar / 2015 SAMBA (Sigara, Alkol ve Madde Bağımlılığı Tedavi Programı) eğitimi - NP Beyin Hastanesi / 2015 MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri)- Klinik Psikoloji Enstitüsü / 2013 WISC-R Wecshler Çocuklar İçin Zekâ Testi- Klinik Psikoloji Enstitüsü / 2013 ​

       İhtisaslar

       • Psikoloji

       Ücretsiz Randevu Al

       * Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene / danışmanlık ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz.

       doktor uzman

       Henüz Bir Randevu Takvimi Oluşturulmamış.